Jump to content
BOSS`HOGG

Aуто Билд 15-28 ноември 2007

Recommended Posts

ЕЕЕхеееееее тва е още в първия стадиииийй на тунинга,и все пак благодаря за убавите думи ,по късно ще пусна последните и най актуални снимки преди да я продам :devil: Редактора на АУТОБИЛД ми е приятел и редовно си публикува по някоя моя снимка на колата и информация за нея, и много често ми повтаря че дори и продадена тая кола си остава вечно моя защото всички хора които се интересуват от хонда и тунинг знаят каде е правена тая кола и кой я е правил, и още веднъж благодаря за УБАВИТЕ думи :angry:

Редактирано от BOSS`HOGG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

яка работа, виждал съм я наживо в София миналато година на тунинг изложението.Евала колега :ban:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕхеееееее тва е още в първия стадиииийй на тунинга,и все пак благодаря за убавите думи ,по късно ще пусна последните и най актуални снимки преди да я продам :yes: Редактора на АУТОБИЛД ми е приятел и редовно си публикува по някоя моя снимка на колата и информация за нея, и много често ми повтаря че дори и продадена тая кола си остава вечно моя защото всички хора които се интересуват от хонда и тунинг знаят каде е правена тая кола и кой я е правил, и още веднъж благодаря за УБАВИТЕ думи :fun:

Колега колата е супер.Интересно ми е ако може да кажеш с какъв двигател е била колата и за колко кинти си я продал :ban: .Но най ми е интересно защо си я продал , колата просто е супер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уоу като гледам тези снимки и съжелявам ,че не съм я виждал на живо поздравления за труда и пожелавам следващия проект да е още по сполучлив :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новия собственик е направил леки козметики по колата, малко безвкусни но все пак това си е мое мнение. Ламарината на колекторите сега е изрисувана с аерограф, а над левия фар сега стои един йероглиф. Вътре била като коледна елха- светещи педали и топка на скоростния лост. :cool:

Жалко за колицата беше невероятно красива

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм я виждал, яка е :cool: и има същите стопове като моите :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да супер е колата :P жалко, че не краси вече нашите улици ;) но където и да е , показва че в Бг има хора койтомогат да се занимават с това и да го поддържат също :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знаех,4е БОСС'ХОГГ е създателят му :) за мен това е най красивия сивик в БГ! виждал съм я 2 пъти по изложения невероятен стил! 4овека знае как да си влага парите! поклон пред БОСС-а и хората които са работили над него :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знаех,4е БОСС'ХОГГ е създателят му :worthy: за мен това е най красивия сивик в БГ! виждал съм я 2 пъти по изложения невероятен стил! 4овека знае как да си влага парите! поклон пред БОСС-а и хората които са работили над него :hondarulez:

Мдааа Колега, тва сивиче беше мое ,много хора незнаят че е бил мои но.......... рано или късно се разбира ;) благодаря за хубавите думи ,наистина ми отне мноооо време и още повече ПАРИ ,но мисля че си заслужаваше резултата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наистина ми отне мноооо време и още повече ПАРИ ,но мисля че си заслужаваше резултата.

Колата сама говори за себе си...всяка стотинка си е заслужавала! От Варна отлетяха едни от най-стойностните хонди - на Драгич черния ВТИ 6та Турбо и той беше правен с много пари и най-вече ВКУС и УСЕТ. Честно много им се радвах на вашите уникати!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наистина ми отне мноооо време и още повече ПАРИ ,но мисля че си заслужаваше резултата.

Колата сама говори за себе си...всяка стотинка си е заслужавала! От Варна отлетяха едни от най-стойностните хонди - на Драгич черния ВТИ 6та Турбо и той беше правен с много пари и най-вече ВКУС и УСЕТ. Честно много им се радвах на вашите уникати!
Mдам наистина и той е страхотен! Всеки ден си му се радвам :D, но и този синия си е истинско eyecandy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VitoEJ9

наистина ми отне мноооо време и още повече ПАРИ ,но мисля че си заслужаваше резултата.

Колата сама говори за себе си...всяка стотинка си е заслужавала! От Варна отлетяха едни от най-стойностните хонди - на Драгич черния ВТИ 6та Турбо и той беше правен с много пари и най-вече ВКУС и УСЕТ. Честно много им се радвах на вашите уникати!
Mдам наистина и той е страхотен! Всеки ден си му се радвам :guns:, но и този синия си е истинско eyecandy
Съжалявам за оффтопик-а но мога ли да те помоля, ако някой ден имаш път към Варна или аз към Добрич, да разгледам колата , че съм я виждал само няколко пъти и то отдалеч :blink: Много ми е интересно как изглежда под капака, пък и не само там :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOSS`HOGG

ТЕНКЮ , ТЕНКЮ :P Наистина признавам и се радвам на одобрението ви :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Олее ужас , невероятно красива хонда, трябвало да си я оставиш, и стоповите и са просто прекрасни, от кога се каня да слагам такива, незнам защо новия собственик ги е променил , така изглежда просто великолепно :lol: .И като имаш предвид че преди да видя тази кола ми харесваше само сивик 6 ген.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе няма такъв сивик простооооооо много пара за много красиви Неща :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги колата е пусната в мобилето и се продава :) кой има желание да скача http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?topmenu=2...&f1=details (не искам да правя реклама даже нз на кой е ако някой смята че нещо не е добре в мнението ми да го изтрие).Междо другото колата е малко усрана в сравнение с преди.

Редактирано от vartan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Междо другото колата е малко усрана в сравнение с преди.

То май повечето сме на това мнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявайте колеги,ама в този ууууусран сегашен вид да и искат 15000лв си е жив майтап. Ама знае ли се,може някой царвул да я хареса. А на Боса евала за добрия (стар ве4е) тунинг,до утре...

Редактирано от shkarcheto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е идеална на външност но аз съм на мнение че ако някои ще харчи толкова много пари по една кола, еми поне да е с мошня мотор. Знам че е 130кц но знаете какво искам да кажа. За мен мотора е 70% от тунинга. Останалото е кич. Но това е мое мнениеКогато се харчат пари трябва да се мисли повече. Но иначе си заслужава за външноста. Ах онзи на дали ще вземе 15000 лева

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...