Jump to content
Guest sting

шеста генерация

Recommended Posts

Guest sting

D16Y5, D16Y7, D16Y8 това са моторите, които ще търся. видях, че въртящият момент им е приблизително еднакъв. означава ли това, че са с изравнени възможности като вървене? най-малкият от тях не е Vtec. означава ли това, че не е за предпочитане пред другите два? въобще кой от трите е най-добър според вас? говоря за купе или хечбек. засега не мисля за газ и надали ще сложа, но ако се стигне до там, кой от трите е най-подходящ? благодаря ви предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич това всепак е фенклуб!!! Бързите отговори ги дават гугъл и търсачката на форума :rolleyes: п.п. Въпросите са 4 :/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Не , не са изравнени като възможности . Y7 не е Vtec и върви по-малко . Y5 не съм сигурен точно на кои се слагаше ..... върти ми се из главата нещо за англичанки , ама да не те подвеждам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря-карах1.4is 90к и малко сьм разочарован доста "спокоен "ми се видя,затова оглеждам изброените мотори.А дали за 7000 ще си намеря идеална 6-ичка,направо я сьнувам вече!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За идеална , за Y8 ..... ще трябва да имаш търпение докато намериш , но може . Идеална стара кола няма .... но можеш да намериш такава , с която да се чувстваш добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...