Jump to content

Recommended Posts

За английските сивици:Колеги внимавайте с движението назад в дълбок сняг.Напред няма проблеми, но назад има една пластмасова кора под двигателя която загребва снега.Не съм успял да я счупя (явно е еластична) но се деформира и сега е леко провиснала.Дайте идеи може ли да се оправи (евентуално където ремонтират брони) или да си карам така.Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lz2lps

Това нещо се води "Engine Splash Shield" (явно пази от мокрене на двигателя :) ) и не е само за Английските Сивици.При мен отдавна го няма...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

при дълбок сняг и/или бордюри също внимавайте с калобраните. На стария шътъл няколко пъти съм му ги свалял така на задна :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах проблеми с тоя "engine splash shield".Котките от махлата спяха там и го бяха привисили.Явно им е много удобно и топло :devil::angry::lol: . Реших си проблема с провисването като го вързах(на него има едни дупчижи) за тръбите на раздиатора и нема грижи, вече не виси :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За евентуална поправка на бронята горещо ти препоръчвам сервизчето на ул. Св. Наум - като тръгнеш от х-л Хемус посока семинарията сервиза се намира точно преди първия светофар, от лявата страна. От дясната страна има банка Пиреос. Ще го намериш лесно, на тротоара пред сервиза постоянно има спрели коли със свалени брони. Железни са момчетата, с предната ми броня направиха чудеса за състоянието в което беше, при тях няма няма, ако може да се ремонтира ще го оправят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За евентуална поправка на бронята горещо ти препоръчвам сервизчето на ул. Св. Наум - като тръгнеш от х-л Хемус посока семинарията сервиза се намира точно преди първия светофар, от лявата страна. От дясната страна има банка Пиреос. Ще го намериш лесно, на тротоара пред сервиза постоянно има спрели коли със свалени брони. Железни са момчетата, с предната ми броня направиха чудеса за състоянието в което беше, при тях няма няма, ако може да се ремонтира ще го оправят.

Редовно чувам отлични отзиви за този сервиз, включително за лепене и оправяне на брони. Не знаех за този проблем с кората под двигателя, аз редовно качвам бордюри, но само с главата напред :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...горещо ти препоръчвам сервизчето на ул. Св. Наум - като тръгнеш от х-л Хемус посока семинарията сервиза се намира точно преди първия светофар,...

10x, сещам се къде е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...