Jump to content
Guest Civic1.6

нова надежда за РЕКСАРИТЕ !

Recommended Posts

Guest Civic1.6

Новата Хонда CR-Z ще замести най-вероятно предшестващите две генерации на така любимия ни CR-X. Тази кола изглежда достойна, но и доста красива в сравнение с другите нови модели на японските марки. Появиха се столове-коли мобилни офиси и т.н. , но Хонда запази благоприличие и представи една прекрасна кола (мисля така не защото съм фен ами от реална гледна точка). Моделът е 99% сигурен хибрид. Ето линк за Инфо и наслада на окото :)http://jalopnik.com/cars/tokyo-auto-show/t...-car-314350.php

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Генерациите на ЦРХ са 3,и тази тема вече е пускана :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лилииииииии, кфа е красивааааааааааааааа......искам Хонда!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не се лъжа има6е 2 теми за тая кола не преглеждате форума явно... :) интересно купе,но въпреки,4е рекс 2 остарява за мен си остава най красивия ЦРХ проектиран някога!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре бе купих си чисто ново списание и в него пишеше супер малък репортаж. За това си помислих че новината е супер нова и я пуснах в темата :) П.П. Относно генерациите : Гледай сега, като съм направил грешка от бързане няма смисъл да ме хващаш веднага и да се заяждаш :)

Редактирано от Civic1.6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не че е моя работа :) обаче ми прави впечатление че явно трупаш постове - НЕ се заяждам или нещо, но ако искаш да пуснеш ново писание за дадена тема - не боли да ползваш старата. Прави ми впечатление, че доста често ти се случва! За този модел има вече незнам колко теми!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами хубава е, ама малко прекалена, не че нещо лошо искам да кажа :)а и съм сигурен, че няма да изглежда така в крайна сметка, ще смекчат някои неща, ако не и да променят напълно, винаги става така :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Civic1.6

Ей и това ми е в устата вече :/ Хора да знаете последното нещо, за което мисля е трупането на мнения :rolleyes:П.П. относно заяждането : то е за генерациите

Редактирано от Civic1.6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приеми го, като градивна критика :rolleyes: ! Няма, да е лошо хиксчето!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич,никои не се заяжда с теб,този форум е за да може всеки да научи нещо което не знае или нещо което му е интерсно.От това което си написал излиза,че не знаеш две неща.п.с.А това ,че не ти пука кое как е вече е друг въпрос!!!!!!!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...