Jump to content
Z-Ro

Съединител или скоростна кутия

Recommended Posts

Днес много неприятно изведнъж скоростите започнаха да се сменят изключителни трудно. И преди не влизаха гладко, но сега трябшаше с всичка сила да натискам , за да влязат. Случи се точно в час пик и 10 мин държах на 1-ва без да спирам да натискам съединителя. Също така като съм на първа давам газ, а колата едвам мърда и като пусна газта същевременно съм натиснал съединителя до край и колата започва да се мъчи да угасне. Едва ли ви стана ясно ама незнам как да го обясня по-просто.И така се чудя съединителя ли е за смяна или проблема е в скоростната кутия ? И ако знаете къде във Варна има добър сервиз, където могат да решат проблема ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

звучи като повече от един проблем ... най-добре бягай при един от двамата дидовци да те погледнат вместо да гадаем ... и успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

звучи като повече от един проблем ... най-добре бягай при един от двамата дидовци да те погледнат вместо да гадаем ... и успех

Адрес или телефеон ако може ? :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега и после да напишеш какъв е бил проблема :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Залагам на хидравлична помпа ... продава се и ремонтен комплект за помпата ... дано да е това ... най-тънко ще ти легне :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление ми се струва, че проблема не е в помпата. Да, би било така ако не може да превключи скоростите, но това че двигателя се опитва да изгасне изключва тази възможност. При падане на налягането, съединителя ще седи отворен, а не както в случая. Не мога и да си помисля даже какъв може да е проблема. Може маслото да ти е истекло??? Кажи какво е станало, като отидеш на ремонт.

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...