Jump to content
Милев

Диагностична апаратура?

Recommended Posts

Здравейте колеги,Искам да започна да се занимавам с автодиагностика, а именно отстраняване на грешки, диагностика и др. За тази цел трябва да си закупя диагностична апаратура. Намерих това http://www.obd2-bg.com . Това е фирмата Дитекс. Дали да закупя уредите от нея. Колко качествени са, ще ми вършат ли работа. Въпроса ми е чисто технически, вярно не се отнася за хонда, но мисля, че тук има достатъчно знаещи хора за да ми отговорят. Ако вие имате някакви други препоръки с радост ще ги прочета.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за грешките ти трябва едно смотано лаптопче програмка и кабели.кабелите са малко кът и са си пари.за програмите(щото някой по нови модели са ги направили доста защитени) ако стигнеш до там мога да ти дам някои от наще(леко хакнати),вършат работа.за другата апаратура не мога да ти дам съвет,но мисля че нещо по скъпо ще е по качествено.а и честно казано не мисля че от тези неща има ментета.чувал съм някакви цени кам 15 хилки,ама ще те излъжа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Един Лаунч ще ти свърши перфектна работа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, поинтересувах се и разбрах, че за някои ми трябва ДОС и Win98. Едно лаптопче на 500мхз ми върши перфектна работа. Гледам на сайта има бая добри неща според мен. Мисля идната седмица да поръчам OBDII/EOBD BigBox кодочетец,VW,Seat,Skoda,Audi+CAN и Euroscan - Uniscan. Тъй като съм от Благоевград (близо до дЪ таун оф Дупница), мисля че няма да липсва клиентела. П.П.: Срам ме е да кажа ама някой ако търси Рено Меган 99-та продавам такова.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...