Jump to content
Guest b0rislav

Кори (но не за баница)

Recommended Posts

Guest b0rislav

Здравейте,преди няколко месеца си взех Honda Civic 1.4is 16v - 97 г. Нямам никакви проблеми и съм доволен, само при завиване на дясно предната дясна гума опира в кората и това дразни. Вчера слагах зимни гуми и имах възможност да погледна - корите са си наред - не висят, не хлопат и т.н. А гумите ми са 14ки. Бихте ли ме посъветвали в какъв сервиз да отида и имали ли сте вие подобни проблеми?Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега какви са размерите на гумите? Ако са ти широки гумите от допустимото, е напълно възможно да ти опират по корите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Размера на гумите е по стандарт.. Проблема не е там... Мисля, че проблема или е в някакво изместване на тези вътрешни кори или нещо е изкривено (макар, че колата е гледана и няма деформации).Ако знаете добър майстор или сервиз, към които да се насоча, имайки предвид описания проблем - ще съм ви много благодарен.

Колега какви са размерите на гумите? Ако са ти широки гумите от допустимото, е напълно възможно да ти опират по корите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш познат със същия модел ги поогледай паралено и виж да не са ти поставили(при евентуално сваляне за нещо) грешно подкалниците или кората зад предната броня и от нея някво изместване(висване) да се е получило.Ако нямаш познат с кола като твоята.......иди на среща HONDA :( Aко и това пропускаш(е в твой минус)......иди на канал и с некой маистор поогадайте оглеждаийки за видими деформации и грешно сложени(закрепени) елементи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...