Jump to content
honda-mkd

Aнтирадар

Recommended Posts

Здравеите.Имам Кобра антирадар обаче ниамам кабел.Некакви идеи какво или од каде да намераМерси Колеги

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах същия проблем..на магазините където продават електронни елементи и други подобни има едни универсални траснформатори с най-различни накрайници са. Виж каква ти е буксата на антирадара и според това купуваш траснформатора и дефакто му ползваш само кабела а на другия край слагаш букса за запалка или го свързваш директно. Ай ..дано да съм помогнал

Редактирано от DNL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси :) Ниакои да има идеи каде в пловдив може да намера такива нешта.Штото не сам от плд.Поззз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VICKIVAT след моста на гирджика посока ц.гара, веднага след моста на ляво за булевард марица, и магазина е срещо тебе в едни ниски бели згради мислия че имаше табела за севиз до него

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз ползвам кабел от зарядно нокиа /защото накрайника е същия/ . Вече къде ще го вържеш е въпрос на избор. Мен лично това през запалката и да се мотат разни кабелчета не ми допада.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VICKIVAT след моста на гирджика посока ц.гара, веднага след моста на ляво за булевард марица, и магазина е срещо тебе в едни ниски бели згради мислия че имаше табела за севиз до него

Позволими да те поправя като слизаш от моста към посока ц.гара се пада от дясно не ляво нищо лично Редактирано от fozio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VICKIVAT след моста на гирджика посока ц.гара, веднага след моста на ляво за булевард марица, и магазина е срещо тебе в едни ниски бели згради мислия че имаше табела за севиз до него

Позволими да те поправя като слизаш от моста към посока ц.гара се пада от дясно не ляво нищо лично
Грешката е моя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...