Jump to content
Accord F18A3

Китайски ксенони за 300 лв. добре ли е?

Recommended Posts

Здравейте колеги,Добра ли е цената 290- 300 лв за ксенони с гаранция 1 год /не покрива крушките/ Китайски са, но като ги пробвахме си светят хубаво- бяло синкава светлина. Монтажа е около 30 кинта. Как вървят и най-евтините парктроници- китайски?Около 80 лв. добре ли е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,Добра ли е цената 290- 300 лв за ксенони с гаранция 1 год /не покрива крушките/ Китайски са, но като ги пробвахме си светят хубаво- бяло синкава светлина. Монтажа е около 30 кинта. Как вървят и най-евтините парктроници- китайски?Около 80 лв. добре ли е?

добри са и аз и баща ми караме с такива и сме много доволни ...парк трониците са съшо добри ...имаше бащата на старата кола и не е имал никав проблем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите.Колега ангажирал съм се вече- майната му на 10-те лева.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми горе-долу са добре ама гледам се предлагат и по 190 лв бате ама незнам ква марка брат ми ги гледал някаде трябва да го питам каде :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Draik

Бих ви препоръчал да си вземете малайзийски за 400 лв тези китайските са с много дефектни запалки и горят много, а една запалка е 150 лв някаде.Малайзийските са с 2 години гаранция и с 6 месеца гаранция на крушката, а и са доста качествени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми горе-долу са добре ама гледам се предлагат и по 190 лв бате ама незнам ква марка брат ми ги гледал някаде трябва да го питам каде :lol:

Спокс ще питам брат ми и ще ти кажа каде ги има :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цена за ксенон над 250 лева без монтаж е лудост .....попаднах на един саит в китай са около 50-60 долара следователно тук исканите пари на голяма част от хората който внасят е безумна..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цена за ксенон над 250 лева без монтаж е лудост .....попаднах на един саит в китай са около 50-60 долара следователно тук исканите пари на голяма част от хората който внасят е безумна..

Много си прав, но замисли се и за транспортните разходи плюс митото... Ако внасяш много ксенони си има мито и ДДС. А и човек трябва да сложи и надценка нали? Ако не вярваш пробвай да внасяш сам :blink: Редактирано от Ironstone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

следя темата и мога да акжа, че ме заинтригува. Започнах да търся информация навсякъде за Xenon. Интересното е, че мненията са много противоречиви за вграждане на такава система. Това, което наблюдавам е, че съмненията са изразени предимно от хора, които не са си монтирали, а тези които имат Xenon са доволни или поне не съм срещнал такива, които са се оплакали. Ето вижте тази тема от форума на VW, там хората изказват много мнения и предположения за и против Xenon:

 

Помислете преди да си купувате ксенон (XENON)

 

Искам да знам дали тук има хора, които са наясно с Xenon?

Чудех се дали да пусна друга тема, но като гледам ще се получи поне 90% дублиране с тази тема, защото пак ще се стигне пак до въпроса какъв Xenon да купим и този от 300 лв. достатъчно добър ли е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC Inside LUDA

Аз също съм с ксенони май китайски и съм много доволен. Единствените недоволни са тези които карат пред или срещу мен :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...