Jump to content
Guest Demon

Това не е истина............?

Recommended Posts

Guest Demon

Здрасвейте,вижте какво намерих в mobile.deЗа пръв път виждам тази кола да се продава там и съвсем случайно попданха на нея. Бях я намирал преди доста време в един сяйт като концепт кар, 3.0 кубика 300 коня V6. Явно вече се произвежда този невероятен автомобил. Сигурно за някой от вас може да е стара информация, но за мен си е цяло събитие сега това което видях.Снимки на Акорд Купе концепт кар 3.0 V6Обява в mobile.de на същата кола :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

...концепт кар, 3.0 кубика 300 коня V6. Явно вече се произвежда...

Прав си, НЕ Е истина :D Въпростният автомобил от обявата си е напълно стандартен Акорд 7-а ген. COUPE, но с малко по-яки джанти, лек Body Kit.... и става НЕузнаваема на външен вид :D Уви, този прекрасен автомобил се предлага САМО за СевероАмериканския пазар.... вече от 2 години и нещо. Предлага се с ДВА двигателя: 2.4 DOHC i-VTEC - 160 коня и 3.0 V6 DOHC i-VTEC 240 коня (автомобилът от обявата е именно с Втория мотор).Този линк на прототипа с 300-те коня - това си е малко "поразпилен" модел, направен в единичен екземпляр който беше показан преди година време (та и малко повече) на едно Американско Авто изложение (ако не се лъжа, ставаше дума за "SEMA MOTOR SHOW"....), НЕ Е серийно произвеждана версия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest crx-fan

Абе щом я има в мобилето явно е стигнала и в Европа . Колата обаче е просто страхотна . Като я гледам направо ми иде да вия че не се предлага на стария континент. Иначе :D:D;):D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Абе щом я има в мобилето явно е стигнала и в Европа...

За Европа както казах вече НЕ се предлага този модел. Друг е въпроса че е напълно възможно да има вкарани единични бройки от хАмериката....То допреди няколко месеца в автокъща КАПИТОЛИЯ се продаваше Акорд 7-а генерация СЕДАН 4 врати Американския модел (фактически, дизайна на предницата е същата като на този Акорд от обявата) - в БГ е дошла ! Защо пък не и в Германия да има такава кола :D Нищо чудно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

колата е просто уникална ама ка кможе да сложат на волана това нещо?!?!?!?!?!?а иначе съм имал щастието да го видя на живо и трябва да ви кажа че наистина е уникална кола

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

ADH, няма да скрия, че и в тази поредна тема пак на теб разчитах :D:D Ясно ми стана вече, но честно да ти кажа, страшно много си приличат като ги гледам от тази малка снимка. Прав си за купето, наистина е невероятен дизайнът! ;) Жалко, че тези модели ги няма и в Европа (не са популярни). Не, че нашите са зле де :D Но на мен този дизайн невероятно много ми допада. Благодаря ти за точния отговор! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest icho

Няма думи да се опише!!!!Голфовете просто исъхват.А каква е цената на тази в мобилето?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beast

Невероятен автомобил :D Влубих се в него!Еми HONDA ко си приказваме :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kizisoft

Баси и зора!!! 15000лв кола + 23000лв мито, акциз и ДДС :D Ние в БГ явно сме 4-5 пъти по-богати от германците :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sand0

Споко. Любо скоро ще вкара такова купе (160к.с.) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest POL-POL
http://automobiles.honda.com/models/model_...erDetected=TrueЕ-е за какво говорим....и само за 19775$ до 26800$ за ЕX V-6http://automobiles.honda.com/models/specif...tegory=EX+V%2D6 Редактирано от POL-POL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...