Jump to content
Guest PARADOX_sf

Нямам думи!

Recommended Posts

Guest PARADOX_sf

Нямам думи! Ще го заколя копеленцето ако разбера кой е. Начи миналата седмица бях паркирал в люлин. Добре, че не е Хондата, че тогава щях да коля наред! Начи чух, че алармата се включи. Погледнах от балкона на приятелчето ама нищо не видях. Като излезнах само задната чистачката ми беше дигната. Явно някой кретен е искал да я краде ама не е успял да я отскубне. Викам си баси простака нещастен. Една чистачка не може да свали. Върнах я и тва беше. Ама като реших да почиста задното стъкло, гледам нещо не чисти както трява. Като се прибрах пред нас я оглрдах и кво видях. Толкова тъп и прос човек се е пробвал да свали 11 годишната чистачка на Бош, че я е усукал, ня огънал а усукал?!На следващич ден си измих Опелчето и кво виждам. Задната емблема е понесла силен ритник при което се е двлъбнала и счупила в задния капак заедно с него и боята на ръбчето се е отлюспилам, щото е вдлъбнат няколко сантиметра.Бесен съм. Що за кретен може да извъви подобно нещо? И то в квартал който никого не познавам и никой не ме познава? :D Просто ако го разбера кой е с клещите ще му откъсна пръстенцата и му извда дропчетата без упойка. Краченцата ще му строша. :D :D :D:angry::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest w1zz4rd

Se pak tova e Lulin .. tam e palna seleniq .. palno s narkomani mangali i kvo li oshte ne .. aa drugoto koeto e v kvartal v koito ne poznavash nikoi .. e mnogo po veroqtno da ti ebat mamata na kolata ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

batka ne se kosi, na men mi go napraviha podobno posred bql den ... v centura na grada ... no comment.Pri tfa beha mi izpodrali kolata ... :angry: nqq nachin da spresh vandalite :D vsushtnost ima ... dvucevkata ama puk posle da go lejish kato za svesten ... ne si zaslujava

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Ще им ядеш дробеца, а :angry::D;) Сърказма ми е неуместен знам, но - споко бре човек. Радвай се че е само това. Погледни философски на нещата ;):D Тъкмо сега банката ще отпусне пари за ремонт на щетите и ще може да и направиш и "оптичен тунинг" :D:D;):D:P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Начи има оправия. Ще си сложа една лепенка. Не пипай колата, че стрелям без предупреждение. Тогава да ги видим. После като се чуе по новините, ше пипат....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

"Не пип, че пляс" - има такива лозинги направени на лепенки :D

 

Ама любимия ми е "...И АЗ ТВОЯТА" :angry::D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest w1zz4rd

Pri nas ima edna Tuning Lada .. i otzad nad stopa ima edna lepenka "Nai mi haresva kato si otzad" .. tova e nai dobrata lepenka .. nqma mnogo obshto po temata ama poneje stana vapros za lepenki ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE

I az mislia che ... I az tvoiata. obiravsichki lavri-PROSTO E MNOGO IAKA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy

Na men sled sh4upvaneto na prozoreca , karteneto na tabloto , krajba na 3 4ista4ki stari za po 1,5 lv.,nadup4vane na dva pati s otverka strani4no v gumata, onia den mi se izhra4ili na prednoto staklo (5 santimetrova hra4ka) i mi sh4upili i antenata! Za 4ii hui im e?????? Shte go vidia edin i shte vzema da go ubia za glupost! Prosto neam dumi! pri tova v lozenec do iaponskia gore na osvetena ulica!A kajete mi kvo da napravia? A shte gi spipam i kvo da gi nabia? Na sledvashtia den niama da si poznaia tarambukata! Da gi po-4upa! Sashtata rabota no sled mesec! Da gi ubia? Ebati ! Nestiga che sam potarpevshia az, a i DA GI LEJA!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

5 santimetrova hra4ka

:D:D:P Ай стига бре !!! К'во е ял/пил тоя :D:D Явно имаш големи почитатели в този квартал :P Яки фенове са :D:angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Awe hora za garaji ne ste li chuvali maina,parkinzi.Verno skapo,ama kvo se pravi,pone niama mizerii.Ai ako e nova kolata i kato i napraviat neshto zastrahovatelia vsichko,ama kato e stara.E primerno moiata Honda 86 niama kak da ia zastrahovam,zastrahovatelia vika ne stava.Pod 1 500 leva kato e kolata ne zastrahovat.Edin lamarinen garaj e 200 300 leva , ako ne i po malko.Bum edin pred vas i gotovo.Pak za tva kvi izrodi i kvi vandali go praiat niamam dumi i az,ama badete sigurni che shte im se varne i to tapkano.Gospod si znae rabotata! :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BUGATTI

Nai super lepenkata e VNIMANIE-6OFIORA PIKAE KLEKNAL !!!:D:angry::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...