Jump to content
Guest icho

Гуми

Recommended Posts

Guest icho

Какжо ще кажете за гуми:Тойо или Марангони?По принцип тарся мека гума!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

а я кажете по тоя повод нещо повече за toyoказаха ми че биил по-евтин вариант на Yokohama. и ако можете да дадете някоя цена ориентировъчна за 195/50/14 или нещо от тоя роди ако можете да кажете къде във софия и варна ги продават:ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rebel

TOYOСофия - гуми-център "Радиал" (на "ген. Данаил Николаев" - под моста "Чавдар") - всесезонни, за които чух добри отзиви от познати - 109лвзимни - около 138 лвЗимни не съм карал, но летните са супер! :ph34r:

Редактирано от Rebel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest icho

Добре де,дали да заложа на тойо или да дам доста повечко парички и да си взема Мишелин?Тойо меки ли са?(летните)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Ако става дума за зимна гума-Нокиан,Вредещайнер,Гиславед и Фулда са все много добри зимни гуми на прилични цени.Мишелин не ти трябва,истинските им гуми са само във високия клас на тях,и за нормалния клас гуми си е обикновенна гума на висока цена."Малоя" и "Дебица" не са лоши като алтернативен вариянт за по ниска цена."Марангони" са много добър италянски регенерат.Но са регенерат все пак де,тежки са и не осигуряват сцеплението на чисто новата гума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Добри�

Напълно съм съгласен с Хронос. По-скъпи - Нокиан, Вредещайн и Гуд Йър бих добавил. За по-евтини - Дебика. Карам вече четвърта зима с Дебика и съм доволен определено. Но това ще е последна - усеща се, че почват да се удървят, но за града е добре. Един съвет, ако приемете - слагайте по-тесни гуми за зимата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest crx-fan

ТОИО са супер но за летни гуми .За зимни по-евтини дебика по-скъпи ведерщеин или клебер. И аз смятам че зимата трябва да се кара с по-тесни гуми. Ами вижте в рали Швеция с какви гумета карат по снега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Аз карам с Мишелин-Алпин (зимни) и съм много доволен. По-безшумни са от летните ми на асфалта, а те са Goodyear и колата е много устойчива с Мишелина. Но още преди да отворите темата си бях решил да пробвам Toyo, чух много хубави отзиви за тях. Може би следващата лятна гума ми е това, защото си личи, че Goodyear-a не му остава още повече от 1 сезон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest icho

Хора аз се интересувам от по добрия избор за летни гуми 16''??????????????????????????????????????????????????????Моля дайте помощ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KATADJIQTA/RAZBIVACH/

аве батка ко са 4уди6 ве даи по 200 кинта на гума и си купи наи яката гума yokohama Y каналите и 6те види6 ко е тва адска гума и за racing е невероятна 6тот е адски лека и некви супер нови силикони и кау4уци

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...