Jump to content
Guest hofa.mfg

Не ходете там.

Recommended Posts

да е верно каде ? не че ще ида аз съм от бургас ама все пак.ПП: и ако наеш каква огромна грешка сте допуснали като несте викнали полиция и защита напотребителя,направо не е истина щеше да ги нагласят много яко ,а така от едното ухо през другото ,следващия клиент ще е яко прее......!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако това е един официален сервиз за шкода (че не мога да се ориентирам много-много у надежда) мога потвърда негативното мнение за него. шефа имаше една шкода фаворит комби (не форман) там е ходил не еднократно и все мизерии му правят. то не беше че поръчали казанче за чистачките за форман, което не било като на фаворит комби, то не беха некви други издънки. аз лично ходих като му я беха ударили шкодата отпред и отзад - имаше за смяна предна решетка, гредата под предната и гредата под задната броня - е сметнаха, че ремонта ещ струва над 1200 лева - и това без дори да отворят предния капак, зщото беше заял от удара отпред - пълни смешници

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В днешно време за да се наречеш майстор трябва да си чел доста ! Повечето от "майсторите" са толко неуки, че нямам думи !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

скоро имах случай с едни майстори в самоков. Правили един isuzu двигател 3.1 commonrail. Те не са чували какво е това. Половината букси по двигатела - откачени. Главата хлабава, пръска вода. Жиците към екуто сичките рязани и презапоявани... мъкааа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас.Направо не мога да си представя що за изруди са били тия.Antony-как не си ги избил там направо не знам.Кви са тия "майстори" беееее.......аман.То човек да се чуди какво да прави с такива олигофрени! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Shadow^Dancer

за това не ходете къде да е :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо са си просили агенцията за защита на потребителя. Макар че това си е разправия отвсякъде мисля щеше да е добро решение в случая.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tiankata

.......................................................................................................................................................................................................п.п. Извинявам се за топика но не се здаржах да го напиша след като про4етох нещасната слу4ка на колегатаИзвинявай за цензурата, ама такъв тон не се толерира в тоя форум

Редактирано от johnyboy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...