Jump to content
-=Гиби=-

чип тунинг

Recommended Posts

Аз се чуда дали да взимам чип туннг на моята кола. Сивик 1.6 90г 110кс. От страницата разбрах от http://digitaltuning.bg/products.php че разликата не е страшно голяма ама цената е 622лв :angry: Какво да правя

Редактирано от Civic1.6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:angry: Абе,колега прочети малко по форума какво пише!Сигурно е имало и преди теб хора,дето са питали същите работи :angry: Използвай търсачката и чети......Извинявай за тона.ПП също ти препоръчвам да се ориентираш малко къде какво се пише и какви теми се пускат.Мерси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега ползвай търсачката да намериш такива темички за чип, но мен ако питаш прочети малко и за смяна на всмукателни/изпускателни колектори + сп. филтър, генерация.. такива работи. аз (не че много знам ама доколкото съм чел) смятам към това да се ориентирам първо - вс. колектори + сп. филтър. ето една примерна темаclickвече разликата е там че ти говориш за друг двг, но мисля че нещата стоят по същия начинп.п. и аз отначало се нищо не намирах с търсачката и пусках теми, ама свикнах ;) чудех се кое ли е по-добре да направя кво ли да пипам по колата пък сега само ми дай кинти пък ще ги оползотворим :dry::P успех ! :cool:

Редактирано от Stancho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се чуда дали да взимам чип туннг на моята кола. Сивик 1.6 90г 110кс. От страницата разбрах от http://digitaltuning.bg/products.php че разликата не е страшно голяма ама цената е 622лв :dry: Какво да правя

1. Наистина вземи и почети малко из форума и ще останеш изумен :P2. по това дето прочетох съдя, че тия който си публикувал нямат чип за твоята кола( 10с до 100км/ч не е време даже за 4ген с д15б2 а ти си съз д16з2 или а6 и времето ти трябва да е повече към 8.5-8.5) ;) а за по-новите едновалови не-витеци и ефекта на един такъв чип върху твоя двигател ще е леко съмнителен в случай, че не се преправи на дино за конкретния случай , което пак ни връща на мисълта 1)3. дано да не греша :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боже ,боже защо не съм Модератор :cool:

Щото си нервак и фанатик :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боже ,боже защо не съм Модератор :cool:

Щото си нервак и фанатик :dry:
щях да трия теми с ГОЛЯМАТА ГУМА :P чак пък нервак просто събирам ,събирам и накрая бум ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се чуда дали да взимам чип туннг на моята кола. Сивик 1.6 90г 110кс. От страницата разбрах от http://digitaltuning.bg/products.php че разликата не е страшно голяма ама цената е 622лв :cool: Какво да правя

пи4 и аз бях ентусиаст и мераклиа но след дьлги размисли и сметки стигнах до извода АКО ИСКА6 КОЛА 200 КОНЯ КУПИ СИ КОЛА 200 КОНЯ.не си заслужава средства и време за преправки по сток двигателите до 125 коня.по добре продаи твоита добави парите kоито си и приготвил за суап и си купи VTI.от там нататьк става интересно :dry: .но това сие мое мнение .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...