Jump to content
Guest Civic1.6

ИНДИКАТОРА ЗА ГАРИВО НЕ ОГЧИТА

Recommended Posts

Guest Civic1.6

Така е Хонда харчи малко :angry: Ми мое да отиде6 в сервиза на Бултрако, на Хондата на баща ми па сички стрелки се беха побуркали мое да е от таблото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Ако оставиш на габарити/фарове при изкл. двигател стрелката отива на макс . Т'ва си е всеобщ "дефект" при хондите . Покарай малко да провериш първо дали не е от това .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nikolai_fox

колега най вероятно си замасил някоя писта или кабелче към стрелката и показва фул

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега най вероятно си замасил някоя писта или кабелче към стрелката и показва фул

хора просто смених 2 крушки на таблото и след като боднах конекторите и дадох контакт се поличи щуротията преди това си работеше после проввах с махнати крушки-тези дето сложих но същата работа направо съм бесен заради некви крушки да се зговняса идикатора за гориво а за окъсен кобел ни може да става дума всичко е изолирано няма къде да окъси има само два конектора...първо включих единия после другия след това по обратен ред пробвах и с изключен акумолатор викам може пък да има чалъм или ред на вкличване зада захапе датчика но....ще я вода на "майстор" ама те са едни майстори та са чуда да не вземат да уакат работата повече а в краен случай ще сменя таблото с плазмено и без това го имах на ум благодаря ви все пак че се отзовахте

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги-ебах са в шушлека оказа се че сам съм си я няправил тая глупост с стрелката като свалях тавлото опитах да махна стъклото от пред зада видя какво представляват циферблатите че мисля да ги сменя с друг цвят и съм закачил незнаино как стрелката и се оказа че съм изкривил оста й и затова не ще де бачка и сега трябва да си намеря табло с уреди зада ми сменят този за горивота-някой дя прадава табло? :):):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги-ебах са в шушлека оказа се че сам съм си я няправил тая глупост с стрелката като свалях тавлото опитах да махна стъклото от пред зада видя какво представляват циферблатите че мисля да ги сменя с друг цвят и съм закачил незнаино как стрелката и се оказа че съм изкривил оста й и затова не ще де бачка и сега трябва да си намеря табло с уреди зада ми сменят този за горивота-някой дя прадава табло? :):lol::)

колегата MVM -преди имаше;)Табло. :):) Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой дя прадава табло?

Това не е технически въпрос :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...