Jump to content
plamen_d7

D15b2 от 3000 до 3700 оборота спича

Recommended Posts

Кажете какво и има на моита д15б2 над 3000 оборота до към 3700 почва да се чуди какво да прави да варви ли да срира ли??? казаха ми, че катализатора не ми бил фред можело да е частично запушен!! Какво мислите Вие ??????? :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега в момента има още най-малко 2 теми точно за този двигател, и всичките са с един и същи характер "чуди се да върви или да не върви"разгледай из форума има много много теми изписани точно за този двигател, все някоя ще те ориентирана мен ми е странно само защо в такива обороти имаш проблеми ... нормално прави проблеми между 1400 и 2700 ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега в момента има още най-малко 2 теми точно за този двигател, и всичките са с един и същи характер "чуди се да върви или да не върви"разгледай из форума има много много теми изписани точно за този двигател, все някоя ще те ориентирана мен ми е странно само защо в такива обороти имаш проблеми ... нормално прави проблеми между 1400 и 2700 ...

след 3000 забива моцуната и чак след 3600-3700 се оправя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е катализатора ... като ти е преебан, просто колата не иска да ускорява след 3000-4000 RPM, при теб е нещо по електрониката... или една от дюзите ти е запушена или много други неща могат да са и аз спирам до тук с коментаритедругите колеги ще те питат дали си сменял филтри скоро, до колко оборота върви нормално след като преминеш 3700 RPM... и т.н.дай малко повече инфо за проблема за да ти кажат дали си за сервиз или да :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...