Jump to content
Guest xeku

Accord Diesel!

Recommended Posts

Guest xeku

Колеги, наистина ли дизеловите двигатели, 2.0TD, които се ползват в Акордите са толкова лоши, колкото се твърди от почти всички хондаджии? Знам, че не са разработка на Хонда, а на Ровър, ама само в това ли е причината да са толкова хулени? Мисля, че в клуба има няколко души с такива двигатели, моля за техните преки впечатления. Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Аз имам такова животно от 3 мес.За сега съм доволен от колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Аве не са толкова зле колкото ги плюят всички.То от кола до кола разлика голяма ама мнооо им се прецакват помите на съединителя и честно казано си имат и проблеми със скоростните кутии.Иначе двигателите им не са зле но мизерийки странични дребни си имат. :spoko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Аве не са толкова зле колкото ги плюят всички.То от кола до кола разлика голяма ама мнооо им се прецакват помите на съединителя и честно казано си имат и проблеми със скоростните кутии.Иначе двигателите им не са зле но мизерийки странични дребни си имат. 

Е мойта имаше съединител като се вози.Ама още си търся оригинална гумичка или по тънка помпа от 270 лв.А скоростите им си вият на всички,даже и си ги трошат някой,ако са с масло от сервиза на Юри.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Ама още си търся оригинална гумичка или по тънка помпа от 270 лв.

Предната седмица правихме една такава с ремонтен комплект.Ама днес пак беше в сервиза за обевъздошаване на съединителя и честни казано май нищо не се получи така че потърси си цяла помпа най-добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

помпата е "Локхиид" обаче освен Дару Кар никой не я е внасял до сега,иначе я има налична но е голяма сопа.В момента карам с гумичка от задно спирачно цилиндърче на някакав Фолксбург и за 2-ри път я смених преди месец.Цилиндърчето е идеално без ръжди и язви.Ако разбереш тоя от къде си е купил ремонтния комплект кажи ми.Много тарикатски се обезвъздушава.Махаш цицката и си слагаш пръста като клапан.с 3-4 помения и става педала о.к.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest xeku

...мнооо им се прецакват помите на съединителя и честно казано си имат и проблеми със скоростните кутии.

Стига бе, какво значи това кофти помпи и виещи скорости. Много съм се загледал по разни Акорди 5-то или 6-то поколение, мислех, че са много стабилни, а сега какви работи чувам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

...мнооо им се прецакват помите на съединителя и честно казано си имат и проблеми със скоростните кутии.

Стига бе, какво значи това кофти помпи и виещи скорости. Много съм се загледал по разни Акорди 5-то или 6-то поколение, мислех, че са много стабилни, а сега какви работи чувам...
Ми нали на хондите им се слага моторно малсо в скоростите. Да ама тия нали са с роувърови мотори и скорости и съответно са с диференциално, а някои им слагат моторно и става весело...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

помпата е "Локхиид" обаче освен Дару Кар никой не я е внасял до сега,иначе я има налична но е голяма сопа.В момента карам с гумичка от задно спирачно цилиндърче на някакав Фолксбург и за 2-ри път я смених преди месец.Цилиндърчето е идеално без ръжди и язви.Ако разбереш тоя от къде си е купил ремонтния комплект кажи ми.Много тарикатски се обезвъздушава.Махаш цицката и си слагаш пръста като клапан.с 3-4 помения и става педала о.к.

Ще го питам ако дойде скоро но доколкото разбрах от София са му го пратили а иначе във Варна помпата също я няма.Брат ми изнамери от някаде и ще поръчва ама на кви пари :spoko: незнам утре ще мога да ти дам по точна информация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...