Jump to content
Guest prelude

Защо няма избори всеки месец?

Recommended Posts

Guest prelude

нищо лично,но останах с впечатлението че за теб е важно политиката да се води от красиви на външен вид хора...?дано да съм се объркал,защото не виждам нищо общо между професионализма и красивата визия.пък и се съмнявам точно тази жена да се е заела с чистенето около блока ти....нали знаеш,че предизборните агитации са леко забранени.малко кофти е снимката на един от кандидатите в темата ти от тази гледна точка...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност да задам няква тема тук: Я ако някой е намазал нещичко: кебапче, 100 лв на ръка (както им беше дадено на учителите в Бургас ако не се лъжа от един от кандидатите) или било то нов паркинг пред блока или детска площадка.... Похвалете се , да се разбере, че има време когато и политиците мислят за нас, а не как да скрият от нас.

нищо лично,но останах с впечатлението че за теб е важно политиката да се води от красиви на външен вид хора...?дано да съм се объркал,защото не виждам нищо общо между професионализма и красивата визия.пък и се съмнявам точно тази жена да се е заела с чистенето около блока ти....нали знаеш,че предизборните агитации са леко забранени.малко кофти е снимката на един от кандидатите в темата ти от тази гледна точка...

Лично аз не съм пропускал избори и гласувам спрямо лични възгледи и убеждения, нормално е че те са силно манипулирани от влиянието на различни режими и управления в/у семеиството ми и бюджета ни, но все пак се опитвам към всяка партия и кандидат за каквато и да е кампания да не гледам от началото със скептицизъм. А за Юлияна Донева само отбелязвах задоволството си , че я дават по телевизията, а и честно казано ми прави добро впечатление (ама и аз сам си млад , може да е от хормоните) . А и полит. агитации неправя , а и нямам право имайки предвид , че съм от Стара Загора, това е и причината да откажа да гласувам все пак за Кмет на София, въпреки , че доколкото разбрах мога да го направя.... Но смятам че това пинадлежи като право повече на хората , живяли тук поне повече от 10 години и смятащи да продължат да живеят в столицата. Е този път пропускам ама следващия вече не :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нищо лично,но останах с впечатлението че за теб е важно политиката да се води от красиви на външен вид хора...?дано да съм се объркал,защото не виждам нищо общо между професионализма и красивата визия.пък и се съмнявам точно тази жена да се е заела с чистенето около блока ти....нали знаеш,че предизборните агитации са леко забранени.малко кофти е снимката на един от кандидатите в темата ти от тази гледна точка...

стига си се вързвал :P човека не го прави с лошо ... аз като я гледам тая .. политичка ;) ми идва на ум само че с вледващата снимка ще си разкопчае и следващото копче и така до 7-8 от фотосесията когато ще тичка по поличка ... ква политика какви пет или педесет лева ;) де да бяха всички политици толкова убави - щяхме да си спретнем една оргия на площада пред народното събрание , защото след толкова години политканстване е време май да ги ... П.П. по повод изборите ще кажа само че трябваше освен интегрална , бюлетината да има няколко варианта с разбъркани кандидати да не могат да мерят с пръчицата циганите де да го турят ... хиксчето ае със здраве и наистина не обръщайте темата и форума на политическа арена ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...