Jump to content
kicko

Купувам дистанционно за волан

Recommended Posts

Едно такова съм тествал. Уверих се, че работи с мойто player-че (DEH-P6900UB) и сега много ми се иска да си имам собствено (това го бях взел от приятел временно).

Публикувано изображение

Модела е CD-SR77, но не държа да е точно същото, просто искам да работи при мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз преди година и нещо си купих такова от Технополис . Беше 45лв . Провери там , може още да ги продават !Всъщност тези дистанционни са на IR и работят с всички pioneer-и които имат IR.

Редактирано от Rust

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бях виждал преди в Технополис, ама сега като питах ме изгледаха странно и ми казаха че никакви дистанционни нямат. Това в Люлинския. Ще питам пак в Пловдив, че смътния ми спомен сочи, че май там ги гледах.И в Техномаркет питах, там има Blaupunkt като един от консултантите ми каза доста неуверено, че те били май съвместими, ама може би не, не беше много сигурен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега... случайно попаднах на това

http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?t=72299

дано съм бил полезен поздрави... :)

Fieldy_, задължен съм ти !

Купих го това, макар че е за моделите с BT и има някакви излишни 3 бутона, за сметка на полезните PGM и ATT.

Ще го преживея.

Ама все пак, бих го разменил, ако някой има player с BT и дистанционно от старите, и иска да може да си прави Answer/Hang up от дистанционното :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...