Jump to content
Guest gamencerista

Honda Civic

Recommended Posts

Guest gamencerista

Здравейте колеги, нов съм във форума. Отдавна съм фен на Хонда Сивик. Решил съм да си зимам такава и разполагам с 3000-3500 лева, гледах обяви в мобиле.бг и най-срещаните двигатели са 14 16в и 1.5 16в. Може ли да ме посъветвате, кой точно двигател да избера, трябва ми пъргав и икономичен двигател, понеже ще се кара по цял ден. Надявам се да ми помогнете. Предварително благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вземи си по-здравата технически кола :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така като тебе исках икономична за целодневна употреба и се спрях на D13B2 - 1,3 16v. Предишния и собственик каза че на бензин му харчи 7-8 (не си спомням вече) . Аз не съм я засичал на бензин щото е с газова и на газ ми дава 10-11/100 което за мен е доволно ;) А също така колата си върви и доста доволно. Според мен няма да се разочароваш ако направиш този избор. Можеш също така да си вземеш D14 при които (имаше и тема) със смяната на една гарнитура можеш да я докараш до 90 кончета. Незнам дали наистина е така, а за разхода също не мога да кажа нищо. Колегите които са пробвали ще кажат.Другото което е гледай купето да е здраво, двигателя се прави по лесно!Успех с покупката и дано си вземеш читава машина!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...