Jump to content
Guest crx-fan

Добри тенекиджий

Recommended Posts

Guest crx-fan

Преди време имах твоя проблем с "ламаринените майстори " . Опъваха , разпъваха и все като се качи колата на стенд за реглаж на предния мост крива от всекаде. След много ходене по мъките попаднах на тия два сервиза : HIDROLIFTav намира се на околовръстен път ул.Бойчо Бойчев 93 а тел. 02\957 87 75 и gsm0888 60 38 80 . Търсиш инж. Александър Василев той е управител и собственик . Това е между Горна Баня и Суходол като караш по околовръстното по посока Люлин. Другия сервиз е на Враня-Герман 2а казва се Авто Бил тел. 978 42 61 или gsm 9887 244 052. Там ще търсиш г-н Димитров. Аз съм доволен от работата им . Надявам се и на теб да са ти от полза.А ако някой знае и други кадърни тенекиджий нека пише да помогнем на колегата хондаджия. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kizisoft

Много ти благодаря за инфото! То като гледам тази тема маи ще е полезна на много хора защото недаи си боже ама маи на всеки му се е случвало да се удря. ;) При мен проблема е че тези които я "правиха" според мен са си оставили ръцете, но като се сменят шарнирите ще си покаже, че сега се разклечва от там и не е ясно истинското полужение ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest crx-fan

Няма проблеми KIZISOFT както каза Ombre за това се отлечаваме от другите че тоя форум еза това да си помагаме. Дано се разминеш с шарнирите само!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Moa_Antoan

Az si pravq kolite pri edno tip4e vav orlandovci-raboti dobre i na niski ceni.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

и аз сам си доволен от моито маисторче :ph34r: на следващата среща ще видите за какво говория :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

и аз сам си доволен от моито маисторче :ph34r: на следващата среща ще видите за какво говория :ph34r:

малиииии, ако вземеш да се изтопосаш с това на аватара....... :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Колеги ако ви интересуват услугите на моя майстор казвайте , перфектна работа и много малко пари.Пример , който знае и е гледал бившата кола на Магнум отдолу как беше изгнила да си направи сметка :angry: моята беше 450 лв :ph34r::ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 4u6kata

Евала за инфото :( аз са трябва да разпьвам заден мост пьк и по предницата смених вси4ко ма и нея 6те се налови да я пипат ... че пича дето я зех от него бая добре е овартял крехкото CRX-4e :( CRX-fan ти какво по точно си и правил на твоита и да каьеш ко не е таина колко лева ти струваше това ?! ще сьм ти адски благодаря значи :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...