Jump to content
dj_freak

Подлакътник

Recommended Posts

Колеги скоро се сдобих с чисто ново барче подлакътник за 6-та японка ако някой го интересува какво трябва да си поръча от каталога като номер какъв цвят каква цена (крайна) и какви трудности има при монтажа моля да пита ще му обясня подробно. Правя го за улеснение на тези които са решили да се сдобият с такава глезотийка.http://forums.hondabg.com/index.php?automo...si&img=4776

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега привет

и аз искам да си сложа такъв подлакътник, но само не разбрах ти преди имал ли си или не ?

аз в момента нямам ! както ми е ръчната и там самата пластмаса си е една нисичка и няма такъв подлакътник. утре ще направя 1-2 снимки и ще сложа за да видиш за какво става дума. та първият ми въпрос е дали изобщо ще може да се сложи или трябва да се "побългари". Другото което ме интересува за каква сума говорим ? Барчето + доставката.

а като стана дума за такива работи и друго съм намислил понеже в моята кола никаде за нищо няма място. нито за чашки нито за сд-та нито в багажника разни мрежи и т.н. виждал ли си някаде да се продава нещо като това на снимката че много удобно ми изглежда особено зза дълъг път

Публикувано изображение

поздрави

п.п. утре ще гледам да сложа снимка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това се казва "cup holder"....заема 1/2 pin или ако е с "coin pocket" може и 1 pin да ти заеме. Понеже не знам дали в slhondaparts.com го има ...влизаш в и-бей.... там съм виждал даже щях да си поръчвам...към 20$ беше 1 pin размер. Просто трябва да си намериш подходящото.. :)primer!имаше и на един друг сайт..като го намеря ще го пусна :)

Редактирано от at_chuchev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В slhondaparts.com го има преди това бях с конзола като твоята сега вече е нещо по-различно. Цена 280лв и 100 лв доставка някъде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юри,много яко е станало барчето.незнам обаче дали си пуснал темата в точниа раздел.така няма да я видят много хора май,но все пак е станало супер.да си го ползваш със здраве.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
колега това на линка като гледам май е хем подлакътник хем "cup holder" нали така ? само че в този линк който си дал немога да намеря ценате май всичките части са поотделно ли как ?а това 280+100 само за подлакътника ли става дума или и за двете... то доста скъпичко било :) ама друго си е дето викаш с подлакътника благодаря все пак на всичкип.п. а към кой трябва да се обърна да попитам този cup holder дето е около 20 долара в ebay колко ще му е доставката ?за първо време поне нещо такова да си сложа :)
Това е само подлакътника не е с "cup holder" плюс това дали е хеч или седан мисля че няма никакво значение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юри,много яко е станало барчето.незнам обаче дали си пуснал темата в точниа раздел.така няма да я видят много хора май,но все пак е станало супер.да си го ползваш със здраве.

Ивчо бате пуснах го в технически ама са го преместили, освен да помолим модераторите да го върнат и в тази тема да се пише и отговаря за неща свързани с проблеми при монтажа, за или против подлакетник и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...