Jump to content
nevi

Крушки за табло

Recommended Posts

Колеги има ли някой идея откъде могат да се купят крушки за таблото ??? 3 дена обикалям Бургас и не мога да намеря :) Всички ми разправят това е "среден размер " каквото и да означава това.Проклетите лампи са 2 вата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest policeman

Така е,и аз не можах да намеря и сложих 1.2W.Малко по-слабо светят,но вършат работа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А няма ли някакви светодиоди които да се слагат на мястото на крушките ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Диоди можеш да намериш на Битака и на всеки магазин за авто аксесоари иначе на пандата бех видял такива за таблото даже продават и качулки за крушките ако искаш да си го правиш друг цвят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest RIP

Знам че мога да си купя светодиоди и да си ги направя , но идеята ми беше дали има готови такива които точно да си пасват и само да заменя крушките

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има ама няма да е диод а ще е нормална крушка и вече цвета ти си го определяш с качулки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А няма ли някакви светодиоди които да се слагат на мястото на крушките ?

Има диоди с цокъл,който имитира оригиналната крушка и е направен да се слагана нейното място,аз бях сложил такива,но ги махнах,защото бяха цвят "тунинг синьо"и много ме дразнеха. 6лв струва коплект от две такива крушки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

във всеки магазин за аудио-електроника можеш да си намериш. аз от там съм си взел

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...