Jump to content
stan4o

Какво има на снимката?

Recommended Posts

Тъй като и аз щях да кажа Джексън.... малко на налучкване.. данеби да е той и сестра му или само Тя...?> :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уууу-ааа, стига се въртяли около отговора де.. трябва ми точност :P хехе ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми по едно време беше balck or white, а май после двамата направиха една песен заедно само дето ми избяга от акъла името...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не би да говорите за "Scream"?Тя е изпълнена от двамцата,ама какъв й е бюджета.... нямам си идея! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаме отговорил правилно. Scream е песента на Джанет и Майкъл Джексънови :P Той започва историята на най-скъпите клипове още с Трилър и я оглавява настоящем с тази песен и бюджет от над 7,000,000$ ;)Ти си на ход, джаз мен-о!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чел съм за "Scream" - Michael Jackson от порядъка на 6-7 000 000 гущера ;) ! Ма мое и некой друг да е взел вече купата ! :P п.п....Станчо хич не съм в час с ЕМО-то ... ако изключим групи като Бизкит и Корн ,за които не съм предполагал че ги вкарват в тая ниша ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Некст Къестчън... плс..Само да попитам зашо неги разграничим темичките тъй като стана доста интересно а все още се пише в "какво има на снимката.."Бих казал че ако са 2 темички такива за въпросчета ейтака.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

Ади ва JAZZ - e ... ръгай 1-ва ! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джаза пропуска,че и без това немаше да се сети ако не беше Оги.А пък и не ми хрумва никакъв куесчън!Така че,Оги,заповедай! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ognyan

ОК де ОК...В клипа на Don't cry на G'n'R по някое време се вижда табелка с надпис "Where's Izzy". Кой е Izzy и защо го няма? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Izzy е МИСЛЯ басиста на групата и го няма защото е... пукнал :) Това е по спомен, ако случайно е така не искам да задавам въпрос, че няма какво да задам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

Хаха как го погреба човека .. па той кой знае къде си пие "Джака" !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа :hondarulez: Еми какво да се прави, казах спомен... грешен явно и пемешан с на Морисън историята :weirdo:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ognyan

айде жокерче - Изи го няма в клипа :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще ползвам жокер:P един познат ник-а му в ICQ e Izzy и е голям фен на Гънс;) само да се появи онлайн и ще го питам от де тоз ник :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тооопло :rolleyes:Станчо, миналата седмица ти ли беше с акорда пред ТУ, бипнах отзад да не съм те стреснал :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

опа, писали сме едновременно !!!Изи наистина е ритъм китариста на гънс и според различни източници или не обича да се снима или не е искал да се снима в ТОЧНО този клип. Затова слаш държи табелка where's IzzyАйде питай нещо по-лесно че спря играта с тея гънсP.S.Точно на моята кола няма да видиш нито сини, нито мигащи светлинки :)

Редактирано от Ognyan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станчо, кво стана със жокера бе? Ако искате да ви казвам отговора и да питам нещо по-лесно?

писали сме едновременно !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stan4o
Тази група пее по текстове на...Отговора се приема като някой изброи поне трима:)я не ми обиждай светлинките !!! аз си им се кефя не са кич, мноо са закачливи :) Редактирано от stan4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ognyan

Вазов, Ботев и Славейков?За Славейков не съм сигурен !!!

Редактирано от Ognyan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stan4o

и аз нямам данни за Славейков!!! Абе ти баш автора дето е "текстописеца" на първия им албум не каза!хайде който го каже печели:) Жокер: не е Българин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Франсоа Вийон. :lol:

Пу ти задаваш въпрос :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Пу ти задаваш въпрос :lol:

Кой е това? :lol:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не е един дето свири с педали на заем:lol: ама тогава беше доста боядисан по лицето:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Кой е това? :lol:

Публикувано изображение

На теб ми прилича :lol: Редактирано от Rust

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмммм определено мяза на Вик ! Ма тоя Вейдър отпред на касата е яко брутал ! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Ръсти да задава нов въпрос. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rust спиш ли? :rolleyes: Току що се връщам от концертa на Пърпъл. Само да ви се оплача - сефте се разплаках на концерт. Тоя Стив ми еба майката като изкара интрото на Sweet Child O' Mine :huh::P:P всъщност сълзите ми май бяха от кеф. Винаги съм знаел, че много обичам тази песен, но днес разбрах какво значи да чуеш любимата си музика изпълнена от ръцете на велик музикант!Поздрави на всички с

и най-вече на Ognyan, който не беше до мен да ми бърше сълзите :unsure::wub: но знам, че и на него съм му липсвал в този момент :P;) Cheers, братлета! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

предостъпвам правото на който има желание да задава :rolleyes:

ХА! :unsure:А сега аз да го предам на друг с един мега-вега-гига-яко лесен въпрос:"На коя известна група бившия вокалист имаше самостоятелна изява скоро и как се казва той?"В София се състоя изявата му :wub:
Аз си едитнах поста и зададох въпрос , но ще се опитам да отговоря на твоя ;)според мен е на Глен Хюз ;) Редактирано от Rust

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си едитнах поста и зададох въпрос , но ще се опитам да отговоря на твоя :wub:според мен е на Глен Хюз :rolleyes:

Браво на детето... А това е реклама на спешно отделение :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на всички с

и най-вече на Ognyan, който не беше до мен да ми бърше сълзите :);) но знам, че и на него съм му липсвал в този момент :P:) Cheers, братлета! ;)
абе бях захапал телефона ама викам кво се занимаваме с телефони вместо да слушаме... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stan4o

лелеее... пак се омотахме със писане на няколко човека едновременно:) Виктор май е забравил за един Берксток преди около 5 години, когато му се счупи педала и взима на заем :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шефче не се ебавай със загадката :) . Спешно отделение нанайци :) Айде 2ри жокер - японска е фирмата ;) ,а това е wallpaper от официалния сайт :P.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все си мисля, че е ямаха...

топло :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

лелеее... пак се омотахме със писане на няколко човека едновременно:) Виктор май е забравил за един Берксток преди около 5 години, когато му се счупи педала и взима на заем :)

Някой друг Виктор ще да е бил, аз не правя такива неща. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все си мисля, че е ямаха...

топло :)

 

Публикувано изображение

........ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...