Jump to content
Guest mr97%

Помощ: липса на компресия в 3 цилиндъра

Recommended Posts

Guest mr97%

Здравейте, аз съм нов тук, а съм и от скоро собственик на хонда. купих сивик-а преди година и нещо и го карах безпроблемно цяла година когато изведнъж..Една вечер просто не запали. На следващия ден в един сервиз ми казаха че нямам компресия в 3 цилиндъра, което беше потвърдено и от моя майстор. При тест със наливане на малко масло в цилиндрите компресията се вдигна неимоверно. До последващи тестове не се стигна тъй като и комутатора сдаде багажа. Моля ако някой се е сблъсквал с подобни проблеми да даде едно рамо. Направо не мога да я гледам жабата в гаража да събира прах.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest crx-fan

Абе иаз съм нов ама ми дадоха тел:0888148871 Ombre много ги отбирал тия бегачки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mr97%

благодаря за инфо-то crx-fan,преглеждайки другите теми останах с впечатлението, че Ombre е един хонда фен, с който задължително трябва да се запозная.просто ми е интересно дали някой друг се е сблъсквал с подобни симптоми. Освен това може да се наложи да сменям цялото делко, което ново от "Бултрако" струва 1200 лв което си е немислимо. а последния път като разпитвах за втора ръка, не можеше да се намери

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Ако си от София звънни ми да се разберем .Ще дойда на място да я видя.Делкото не го мисли.Имам и цяло и на части.А щом са ти казали че е комутатор значи е още по лесно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HONDA-CRX

Za kompresiata-segmenti.Meri6 kompresia-nema kompresia i kato nabie6 malko masle s edna sprincovka v cilindara-ima kompresia.Tva sa simptomi za segmenti.Dokolkoto znam stava taka zashtoto masloto malko ili mnogo oplatniava i tia si ima naliagane.Otidi na maistor.A probvai da razvie6 kapa4kata na masloto i q ostavi otgore nezategnata i ako po4ne da podska4a i da duha otvutre zna4i sa segmenti

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mr97%

Пиша с голямо закъснение, но все пак смятам че е необходимо да си кажа.Значи проблема се оказа много по-дребен отколкото ми го нарисуваха едни майстори в Младост 3. Тъй като нямах възможност да се занимавам с ремонта (пари и време) го отложих за началото на тази година. Моя майстор (джипито на колата ми :D) дойде да ме изтегли, а тя взе че запали. Мерихме компресия - 12 навсякъде. После я гледа негов познат (майстор по тоците) от сервиз изток и се оказа че проблема е в комутатора, който смених за 100 лв.И така вече съм щастлив, не само защото имам кола, а защото заради едното незнание на разни майстори не ми отвориха главата. Пак искам да благодаря специално на Омбре че бързо откликна като изникна проблема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...