Jump to content
Dakata

Варна, морето , сините вълни

Recommended Posts

Здарвейте колеги от Варна ;)Бях 2 седмици командировка във Варна и трябва да кажа че съм очарован от вашия град. Много широки булеварди, добре направени кръстовища ... абе доста подредено е там ;) (е вярно че асфалта е малко калпав , но това не ми развали положителната оценка :P )Мога доста да пиша по темата ... с две думи много ми хареса, а и варненки .... :) :) освен висока оценка друго немога да кажа.П.С. Благодаря че ме изслушахте :) просто изках да споделя.П.С. 2 : Съжалявам само че счупихме вратата към гаража на хотела :P просто влезнахме преди да са я отворили :):) важното е че на служебната кола и няма нищо :) :) Надявам се следващия път да съм с мойта количка и да се видим както му е реда.

Редактирано от Dakata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям колегата ZERO. Не съм ходил в София от няколко години и не знам сега как е там, ама във Варна дупките-ями-много, булевардите са широки ама са малко на брой и не са съобразени светофарите. Задръствания има, ама не е много зле. :D Аве става. Поне си е наше ;) Радвам се,че ти е харесало, щото то хубавото няма как да не ти хареса :);)

Редактирано от Slayer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както и в София и тук автомобилите са много повече отколкото градската мрежа може да побере. Светофарите са адски много и на често...Сега е по-добре но лятото направо не може да се кара и паркира по центъра. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами , ..... да има доста коли ... но повярвайте ми доста е подредено. Поздрави на свички Варненски колеги :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...