Jump to content
JAZZ

КОЙ Е ТОЗИ КОЛЕГА?

Recommended Posts

Кой е този колега?Май в нашия блок живее,а не го познавам..... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stancho

ейй пък този тайнствен колега ако каже и как си е направил мигачите бели.. :):):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз! Но паркирам там, когато паркинга на офиса е пълен. Ако правилно съм забелязал ти си с онзи белия CRX, който паркира до магазина? А за мигачите незнам - така я купих колата. Най-вероятно защото е след фейслифта :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е правилния отговор :) Колата следователно е след 99та год.?

Точно 99та е! А и двигателя е някъв рядък, само няколко колеги от форума знам че са с него. И съответно по каталози си е е*бало мамата докато излезе частта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е правилния отговор :) Колата следователно е след 99та год.?

Точно 99та е! А и двигателя е някъв рядък, само няколко колеги от форума знам че са с него. И съответно по каталози си е е*бало мамата докато излезе частта.
ех, баце, това е първият момент, в който се радвам, че моята е произведена точно една въздишка преди фейслифта :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз! Но паркирам там, когато паркинга на офиса е пълен. Ако правилно съм забелязал ти си с онзи белия CRX, който паркира до магазина? А за мигачите незнам - така я купих колата. Най-вероятно защото е след фейслифта ;)

:D Епа време е да се засечем и да се запознаем тогава! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Gandalf

То ще станем цяла група май само от нашия блок :) Аз винаги спирам пред първия вход (най-близкия до пазара),един Civic Aerodeck.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това в кой квартал бре хора ? ,че един рекс от клуба го виждам редовно до пазарчето в мусагеница :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно този

еее събрахме се :) ще дойда да паркирам при вас някой път :) ... аз тука пред блока гледам редовно една 4-та със лепенка и една много облепена 5-та която си е постоянно пребиваваща ... ама не познавам момчетата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е правилния отговор :) Колата следователно е след 99та год.?

Точно 99та е! А и двигателя е някъв рядък, само няколко колеги от форума знам че са с него. И съответно по каталози си е е*бало мамата докато излезе частта.
Колега какви коне ти е двигателя? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега какви коне ти е двигателя? :)

Mерси Slun4o винаги точен и изчерпателен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mерси Slun4o винаги точен и изчерпателен :)

Ами на различните места излиза с различни характеристики :) Както и да е! Тези 90 кончета обаче много ми харесват как тичкат! Направо се пълни оборотомера като настъпя малко. Трябва пробвам на някоя месечна с вашта джаджа GTEC (ако помня правилно). Представям си какво е с VTEC :) :) Ама нямаше пари за такъв и да е същата година :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...