Jump to content
pavle

СПОРТЕН ВАЛ D16z6

Recommended Posts

въпроса не е само до колегата greenwater някой монтирал ли е спортен вал и минавал ли е след това на диното да се чуе за какво иде реч :P тъй като не всеки ден изпада спортен вал на пазара пускам и нова тема + и ++ на спортния вал хайде колеги да видим кои е слагал такова валче П.П. успех на колегата greenwater с продажбата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще обясниш ли целта на темата ? теми за валове има много и в повечето от тях всичко е обяснено ... какво точно те интересува за вала ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува го сигорно,колко коня ще качи,въртящият момент ще се подобри ли,максималната му скорост дали ще скочи,некфи е такива простотийки :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува го сигорно,колко коня ще качи,въртящият момент ще се подобри ли,максималната му скорост дали ще скочи,некфи е такива простотийки :P

6, да, да(ама не чак да скочи) така добре ли е ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува го сигорно,колко коня ще качи,въртящият момент ще се подобри ли,максималната му скорост дали ще скочи,некфи е такива простотийки :)

6, да, да(ама не чак да скочи) така добре ли е ?
ама и ти си един специалист :rolleyes: . 6 коня ? как го изчисли ,или просто трябва да кажеш нещо за да имаш повече мнения :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз тебе да те питам къде ги измери тия 12 в обявата дето си ги писал :rolleyes: ... тъп въпрос - тъп отговор ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз тебе да те питам къде ги измери тия 12 в обявата дето си ги писал :rolleyes: ... тъп въпрос - тъп отговор ...

аз казах максимум от 8 до 12 а не 12 точно .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодарско колеги :rolleyes: интересуваше ме и дали си работи и V-TEKа при такъв спортен вал, т.е. тоя вал има ли такива гърбици?? :) ?? де и на какви обороти прехвърля, покачване на мощността с под 10 кс. е направо плачевна за парите които струва като нов тоя вал :) и так и никой не отговори монтирал ли е реално такъв вал т.е. дали си заслужава

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...