Jump to content
Guest boschmann

D15z3

Recommended Posts

Guest boschmann

Здравейте колеги, искам да разбера дали е възможно d15z3 да се преправи на d15z6. По прочетох разни неща из форума и видях, доста прилики: Двигател;Обем;Клапани;Carb/PGMFI;Bore x Stroke;Валове;VTEC;Модели;Мощност (кс) D15Z3 ; 1493 ; 16 ; MPFI ; 75 x 84.5 ; SOHC ; VTEC-E ; Civic VEi ; 90 D15Z6 ; 1493 ; 16 ; MPFI ; 75 x 84.5 ; SOHC ; VTEC ; Civic LSi ; 114 Интересува ме ако е възможно какво точно трябва да се прави, купува и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest The Pit Bull

Здравейте колеги, искам да разбера дали е възможно d15z3 да се преправи на d15z6. По прочетох разни неща из форума и видях, доста прилики: Двигател;Обем;Клапани;Carb/PGMFI;Bore x Stroke;Валове;VTEC;Модели;Мощност (кс) D15Z3 ; 1493 ; 16 ; MPFI ; 75 x 84.5 ; SOHC ; VTEC-E ; Civic VEi ; 90 D15Z6 ; 1493 ; 16 ; MPFI ; 75 x 84.5 ; SOHC ; VTEC ; Civic LSi ; 114 Интересува ме ако е възможно какво точно трябва да се прави, купува и т.н.

Да си смениш главата и малко промени по жиците на делкото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Итересува ме дали 100% ще стане главата от d15z6, защото гледах в един каталог, че гарнитурите на главите май са различни. А също така ме интересува дали трябва да се сменява компютъра и ламбда сондата? Някой правил ли е това до сега?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Итересува ме дали 100% ще стане главата от d15z6, защото гледах в един каталог, че гарнитурите на главите май са различни. А също така ме интересува дали трябва да се сменява компютъра и ламбда сондата? Някой правил ли е това до сега?

Главата лепи кат Дупе на Цокало ;) .Твойта сонда е специфична и мн.Проблемна,Скъпа и не намираша се.За др.нямаш никви ядове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много за инфото!!! Значи намирам си глава слагам я на Цокалото ;) ,без да сменявам компа, ламбда сондата, делко и т.н Само да разбера каво точно трябва да се прави по жичките или кой може да го направи. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...