Jump to content
SLX

Купих си акорд купе

Recommended Posts

Ами колеги най накрая си купих дълго търсеното купе. 2000 г. с кожа, климатроник, автопилот, ел.седалки отопляеми, ел. люк, халогени, по мнението на ВИН декодера колата е с 2,3 мотора, което не е съвсем така, защото е двулитров F20B :rolleyes: Докарах си я собственоръчно и за изминалите 2000 км. мога само добро да кажа. Колата е сребриста и скоро ще пусна снимки. Много, много добра колица. Наумих си и не се отказах. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аре още един гъзар, честито и с кеф да я караш:rolleyes: скоро ще си купя голф май, щото станаха по-редки от купетата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аре още един гъзар, честито и с кеф да я караш;) скоро ще си купя голф май, щото станаха по-редки от купетата ;)

Е нали точно ти ме навиваше, бе баровец ;):rolleyes: Другата седмица ще дойда до Филибето да видим чия върви по-добре ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VitoEJ9

Честито! Много безаварийни километри ! Като гледам колко сивици станаха във Варна и аз все по-често се замислям за Акорд Купе или Сивик 5та г. купе :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest weapon R

Ееееее гъзар,браво.Откакто се ка4их на Прелюд разбрах 4е Хонда правят и истински коли :rolleyes:;);););) Вследствие на което реших 4е следващата ми кола ще е Акорд купе,по възможност като твоето.4естито

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

честито и от мен,колата е невероятна.някой ден когато Прелюд-ът ми отеснее(заради семейство евентуално) и моя естествен избор ще е Акорд по възможност купе:rolleyes:с ръчни скорости е колата,нали?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest batkosio

Честито колега! Това ми беше единия вариант, аз избрах другия, но някой ден ще сe качим на Акорд купе, модел 2007, американското...

Редактирано от batkosio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен. Като гледам снимки на такъв Акордеон, си мисля че това би трябвало да е истинския наследник на Прелюд 4 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, със здраве да я караш!Това ми е любимия дизайн на Хонда. Много си мечтаех за такава, но заради семейството взех седана F20B6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега със здраве да си я караш, и в най-скоро време да скочиш в 2008 акорд купе ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beneton4o

Честито ,безавариини километри......и да се надуваш чат пат ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за пожеланиятаето тук http://www.nissanbg.com/forum/viewtopic.ph...sc&start=15 е темата в нисанския форум, аз все пак имам и нисан. там са качени и няколко снимки, описващи перипетиите по покупката на колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито и от мен много безаварийни километри и скоро да я смениш с по-нова :) Аз пък си купих Honda Prelude миналия четвъртък :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега , 4естито аз мойта я търкалям ве4е пове4е от година ...и всеки път като седна вътре и се кефя :),по4ват да се усещат много пи4ове за какво иде ре4 :P там е истината п.с. и моята е сива

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито бате сьс здраве да си го караш :):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, наскоро видях на г-н диджея на живо и :) , от пръв поглед!!! Със здраве да я караш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_I_T_A_K_A

Да ти е честита новата придобивка и със здраве да си я караш:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега. Доста тузарска кола. Със здраве да си я каваш. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито и от мен на патерици,та нали и аз съм в отбора на акорд купе разбира се!И умната ,че много вървят тия автомобили.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...