Jump to content
Guest radku

Какво ми се случи......

Recommended Posts

Guest radku

Момчета, Направо съм късметлия!Ще правя курбан на колицата си :D Вчера отидох до сервиза на Анастасов в Пловдив, за смяна на хидравлична течност.От магазина им, ми казаха че имало такава в сервиза им.Палтих си и аха да източат старата се заглеадах в тубичката, аджаба какво ще сипват в хидравликата. И можете ли да си представите - щяха да ми напълнят хидравликата с Трансмисионно масло за хонда. УЖАС-ТОказа се че в момента нямали хиравлична течност.Тия там са големи кръжочници.А съм сигурен че ме удрят и в цените.Някой може ли да ми каже каква е цената на хиравличната течност в БУЛТРАКО или по точно HONDA POWER FLUID-V. Че ако ме товарят с цената изобщо да не се занимавам повече с тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dobromirski

В Бултрако HONDA POWER FLUID струва 20 лв.Но познайте какво беше моето учудване когато ме попитаха..."Каква хидравлична течност искате, оригинална или на Shell ? " :D А аз седя 3 секунди недоумяващ за какво ми говорят и казвам..."Ами аз и аз не знам каква точно ще ми е необходима така, че бихте ли ме прехвърлили на някой от сервиза за консултация и след това ще си поръчам? "А човека от сервиза ми обеснява, че Хонда препоръчват тяхната хидравлична течност, но те от доста време използвали тази на Shell която е двойно по-евтина. :D Като се замислиш, че разликата от 10 лв въобще не си заслужава риска, решението си го знаеш, но на мен щеше да ми излезне +пътя от Плевен до София и обратно ( тук така и не намерих) направо я долях с Shell !минала съм едва 3000 км ама да чукна на дърво проблем за сега нямам !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...