Jump to content
Guest Founder

Има ли студенти във Варна

Recommended Posts

Guest Founder

някой колега случайно да е студент във варна :D ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой колега случайно да е студент във варна :D ?

аз съм вече осма година студент във варна :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой колега случайно да е студент във варна :D ?

аз съм вече осма година студент във варна ;)
хахах , тебе те знаем :D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха така....и аз съм там ве4е 6-та година .. поне по документи де....Поздрави :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой колега случайно да е студент във варна :D ?

Е как бе :DВарненски Свободен Университет 3та година. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехехех :D вече завърших свободата, даже 2 пъти :D2005- МИО2007 - магистър

Редактирано от Slayer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ха..я даите малко инфо някой в свободния да е у4ил или сега да учи Планиране и прогнозиране и микроикономика 2-ра част и при кого че тва имам да взимам пък нямам материали .пък несам се вясвал вече доста време и ми се иска да приключвам вече...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ха..я даите малко инфо някой в свободния да е у4ил или сега да учи Планиране и прогнозиране и микроикономика 2-ра част и при кого че тва имам да взимам пък нямам материали .пък несам се вясвал вече доста време и ми се иска да приключвам вече...

при кого си (преподавател)виж програмта на 2ри курс, а пък за матеряли някой друг колега ще помага аз съм "Международни Отношения"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей много станахме свободните. Аз съм пета година засега :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hondichka d14a2

Здравейте, и аз съм във свободния първа година задочно.Тука забелязах доста хонди от клуба :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

Бреееее , бахти темата как нараснала :oАз ще съм първа година МИО в свободния , утре заминавам нататък и нямам нищо против ако се видим с колегите , хем да се запознаем , хем да обменим опит с по старшите :) slayer , май към теб ще се обръщам най-често за хелп :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МИО е хубава специалност :) С каквото мога ще помогна, колега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе да се възползвам от случая и да попитам някой ще бъде ли в четвъртък на лекции , че аз тогава ще съм за първи ден. Да пием по кафе и да ме насочи тук и там или просто да се запознаем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта от 9 съм на линия пред унито.Ако искаш звънни , номера ми е 088888 76 75 - Ангел.И ще измислим схемата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта от 9 съм на линия пред унито.Ако искаш звънни , номера ми е 088888 76 75 - Ангел.И ще измислим схемата ;)

схема ясно че ще измислим;)ще гледам да се откъсна да се кача да свободния за кафенце: ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм човека с пистолетите :)колко изпита изгърмях да не кажа всички,сега пЪк не мога да си взема дипломата :)ВСУ "БК " колегите знаят кво е тва ХОНДА ФЕН КЛУБ "Черноризец храбър ".Кои стигаТ най-бързо от Варна до свободния?........(реторичен въпрос)ХОНДА :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ътре съм там от 10ч до към 14ч ако сте се уговорили нещо за утре иаз може да мина :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще бъда сутринта там, така че ако не видя никой ще звънна на колегата Founder.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники, верно че хондите сме най-бързи и първи до уни-то и утре ще го докажем ;) аре батки до утре след 9 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз неска никой не видях ;) ама се поуспах малко ;) само една синя 6-та civic с ТХ рег. ;) не знам момчето влизали тука ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

ал3х, ние с колегата wierdo , се видяхме до университета, ти явно не си търсил достатъчно :Рднес пак ще съм там, рекса също :Pаре ще се видим в аула максима :rolleyes:

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ал3х, ние с колегата wierdo , се видяхме до университета, ти явно не си търсил достатъчно :Рднес пак ще съм там, рекса също :angry:аре ще се видим в аула максима :P

първия семестър е така - в 9 часа... втория направо на изпитите, следващите направо на поправките :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[първия семестър е така - в 9 часа... втория направо на изпитите, следващите направо на поправките :ph34r:много точно го каза ZERO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първа година МИО, ама вече ми свършиха лекциите, задочно съм :ph34r: . И аз в Свободния :ph34r: !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ал3х, ние с колегата wierdo , се видяхме до университета, ти явно не си търсил достатъчно :Рднес пак ще съм там, рекса също ;)аре ще се видим в аула максима ;)

първия семестър е така - в 9 часа... втория направо на изпитите, следващите направо на поправките ;)
хахахаха , верно на там отива работата ;) п.с. благодарение на колегата ZERO дори бях за първи път на среща във варна ;) 10x ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм 4-та година ,вече и по изпитите, не виждам никой :worthy:;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) и аз съм първа година в СВОБОДНИЯ :) задочно ЗНС :lol: ще се оглеждам за Хондички :lol:)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) и аз съм първа година в СВОБОДНИЯ :lol: задочно ЗНС :lol: ще се оглеждам за Хондички :))))

Ето с кой ще пия кафе :) имаш ли още изпити?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ходете с Founder на кафе,че говори само за предмети и как бил изкарал 6-ци :):lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) и аз съм първа година в СВОБОДНИЯ :lol: задочно ЗНС :lol: ще се оглеждам за Хондички :))))

Ето с кой ще пия кафе :) имаш ли още изпити?
Изпити нямам:P за кафето ще се радвам :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм в техническия, първа година магистър :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Медицинския - 3година. . .май Свободните прегазват с бройка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

Алеееееееееееекссссссссссссс, ща любяяяя как може да говориш така за мен , тройкаджия номер 1 в свободния :hondarulez::thumbs1::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е и аз съм студент, все още ! Завърших ТУ- спец.TTT, сега съм магистър в свободния-МРР :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го завърших вече свободния- МИО,+ магистър (управление на международни бизнес проекти) ако има някои нужда от помощ, пишете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм в свободния Архитектура 2ри курс. Някой ако ми види черната баба Хонда да се обажда ще се радвам да се запознаесм, междо другото ам днес видях една много направена 6та серия Сивик още с транзитни номера.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички ли сте в Свободния бе :blink: . То верно там било голяма свобода - всеки там влиза ;) Поне един няма ли от "Колежа по туризъм" бе...?Излагате се вече ... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...