Jump to content
Guest Iltcho

Pisna Mi Veche!!!!

Recommended Posts

Guest Iltcho

Hora, tursia si laisna za lqva vrata na prelude BA4>Molia pomognete.Moqta sa se opitvali da q kradat i sa q izpokrivili!!!Plache mi se :D:):) Ako go pipna samo koi e toq det neprekusnato posiaga na kolata mi kulna se shte go OCHISTIA!!!!! :D Kajete ot kude moga da si kupia takava laisni4ka.PLS PLS :D PLS naistina veche zapochvam da se otchaivam ot smotanite vandali

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Accord

na men mi kradnaha laisnata na prednoto staklo za 2 pat.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

kato otwori duma za laisni za kola kato nashte to i az si tarsia ama za pasajerskata wrata.shte popitam kato mi ostane wreme i ako naucha ot kade moje da se nameri shte ti kaja,ok?chao i uspeh.p.s ako go pipnesh toia deto ti se bazika s kolata lichno shte doida da ti pomogna da mu reznem tikweto.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

4oveche znam che vav Varna ima specializiran magazin na Honda.Vecherta shte moga i da ti dam internet adresa im.No ne moga da ti podsiguria dali shte si namerish tarsenoto.Mnogo mi e interesno obache za kvo se se machat da vleznat prez prozoreca,na starata mi Honda Civic 86 sashto se biaha machili.Ne razbirat li che tova e Honda , a e Lada , mercedes ili kvato i da e druga baraka! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE

A NAI- TAPITE ta chak sa vdlabnati ot tapotia ;):D;):D:D se opitvat da ti razbiat kluchalkata s odverka, da pusnem ubiava v vestnika adresirana do "GLUPACITE" i da im go obiasnim tova neshto, shto mie pisnalo da smeniam ebanite kluchalki. :D:D:):) DRAGI MI LEVACI, V HONDA SE VLIZA SAMO KATO IA POGALISH KADETO TRIABVA, A NE S SILA.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Abe te po-skoro da ne se opitvat da gi pipat, che neznam za vas ama veche si q spiram pod prozoreca na staqta,slojil sum superchuvstvitelna alarma, a v kasata do krakata mi spinka sladko ИЖ - 12 кьлибър надцевка .... ama nqma smisul da go leja posle kato chovek.Prelude - bratle spok :D iskam sam da mu krucna ne tikveto a naglite ruchichki s koito mi bazika mashinata!!! :angry: BOGIE a ne e li po-lesno da im ostavim kolite si otkliucheni??? - DRAGI MI LEVACI, V HONDA SE VLIZA SAMO KATO IA POGALISH KADETO TRIABVA, A NE S SILA. - Az subiram pari za kasko neznam za vas... doide mi do gusha!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...