Jump to content
Guest POL-POL

Още една Honda на пътя....

Recommended Posts

Guest POL-POL

Привет на всички в този ФЕНКЛУБ!Щастие за мен че съм собственик и управлявам такава СТРАХОТНА машина и ще се радвам да бъда приет като един от този Клуб.Въпреки че не съм както повечето от вас "болни" хондаджии, думата Хонда въздейства по особен начин върху мен....мисля че ще намерим общи "неща"....!!! С уважение към всички вас / ПОЛ-ПОЛ / * 2.2 DOHC 16V Diesel i-CTDi *

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Честит да ти е прословутият нов хондовски дизел и добре дошъл. :dry::cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

добре дошъл в клуба

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

добре дошъл и от мене :dry: ставате двама с този невероятен модел и двигател на хонда :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Pavel

Честита Хонда :cool: Да си я караш с удоволствие

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Честито и - добре дошъл :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest THUNDER

ЧЕСТИТА да ти е съгражданино :P:dry: !Много усмивки зад волана на хубавицата и от мен :cool: Какъв е рег. номер и цвета - за да те разпозная в трафика ;) ?P.S. Майна - какво става с третия в клуба собственик на Accord i-CTDi бре :):( ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Здрасти,вече си част от клуба.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Здравей и добре дошъл :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iVo_BMW

Честита нова придобивка и добре дошъл. :dry::cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Привет и прятни мигове във форума и незабравими такива на регионални,национални и дай Боже национални срещи :(:cool: Групичката на хондаджий с новото Дизелово постижение на Хонда взе да се засилва :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest POL-POL

ЧЕСТИТА да ти е съгражданино ;):dry: !Много усмивки зад волана на хубавицата и от мен :cool: Какъв е рег. номер и цвета - за да те разпозная в трафика ;) ?P.S. Майна - какво става с третия в клуба собственик на Accord i-CTDi бре :P:( ?

C 6636 HK /тъмно сива/ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

Привет и от мен.да ти е честита прекрасната кола и да ти носи много и единствено щастие занапред,както правят всички хонди:cool:а колата Aerodeck ли е или Sedan?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

P.S. Майна - какво става с третия в клуба собственик на Accord i-CTDi бре ;):dry: ?

мани, че май пак ще е Мондео , но 2.2 новият дизел 158кс,оня ден пробвах тестовият им автомобил 20-30км по магистралата, добре се държи до 220 но нагоре не посмях че бяхме 4 дангалака в колата, но все-още има надежда и за Акорда :cool: чакаме след нова година да влезне новият закон за фирмени коли и да си дръпнем поне 4000лв ддс :(:) та третият собственик е под въпрос засега :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest k_u_d_o_s

Добре дошъл.Поздравления за колата - страшна е!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso

Привет и от мен само хубави мигове с новата придобивка :dry: и разбира се във форума. :cool::(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Честита да ти е колега :( с много кеф да навъртиш много километри :( И не забравяй, че караш автомобил дето за класа си е счупил 19 световни рекорда. Вярно, че е първи дизелов двигател на Хонда, но за първи това признание от ФИА е пре достатъчно :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DundyTheCroc

Честито и от мен,наистина с дизелите ставаме все повече,дай боже зимата да не е много студена и да не ни замръзва нафтата :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vtec

WELCOME! и честитооо за Акордиончето!!!:blink: Някаде четох че в тест на Ауто Билд Германия-Акорд дизел бие по краен(збор)(брой) точки C-CLASS -2004 на Мерцедес.Това само по себе си говори за първия собствен дизел на Хонда.А и крайно време беше---единствените 3%оплаквания от хонда на техни притежатели ,по статистика е от дизелите и то от тези,които до тази година бяха с двигатели на ROVER.А сега дойде времето когато ROVER няма да излага такава велика фирма като Хонда.Със здраве МАЙНА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest F18 Hornet

Мноо готена-и аз искам :(:( Аре честито и добре дошъл :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest POL-POL

Честито и от мен,наистина с дизелите ставаме все повече,дай боже зимата да не е много студена и да не ни замръзва нафтата :D

..прати снимки..!!!/p.s. кога ще ги "сборим"......?/ :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest POL-POL

P.S. Майна - какво става с третия в клуба собственик на Accord i-CTDi  бре  :P  :D  ?

мани, че май пак ще е Мондео , но 2.2 новият дизел 158кс,оня ден пробвах тестовият им автомобил 20-30км по магистралата, добре се държи до 220 но нагоре не посмях че бяхме 4 дангалака в колата, но все-още има надежда и за Акорда :D чакаме след нова година да влезне новият закон за фирмени коли и да си дръпнем поне 4000лв ддс :D:D та третият собственик е под въпрос засега :D
А къде разбрахте за този закон, че ме заинтересува сериозно...!!! Редактирано от POL-POL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vtec

ЧЕСТИТОО.СЪС ЗДРАВЕ ДА СИ Я КАРАШ ХОНДЕЛКАТА :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vtec

ДВА ПЪТИ ЧЕСТИТОО ЗА КОЛАТА Е ПОВЕЧЕ ОТ ЕДИН :D:D И УМНАТА ЧЕ Е ЗВЕРЧЕ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest The_fastest

POL - POL на колко км. е колата че искаш да ги "пробваш"? Или си я chip-нал и сега мърсуваш...:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest POL-POL

POL - POL на колко км. е колата че искаш да ги "пробваш"? Или си я chip-нал и сега мърсуваш...:D

..еми още няма 20 000 км.. :D /иначе направи почети 6 месеца/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...