Jump to content
Guest gkb

Honda купи 45% от БАР

Recommended Posts

Guest gkb

И така отиваме към нов отбор в Ф1 - Хонда Верно че в момента БАТ имат 55% а хонда 45% но - цигарите бавно и постепено си тръгват от Ф1май и Деив Ричардс ще го няма догодина

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

... цигарите бавно и постепено си тръгват от Ф1

Тук малко не съм съгласен. По-скоро би трябвало да се каже, че постепено навлизат още повече пари в Ф1 чрез други компании от други съвсем различни браншове, но че цигарите си тръгват ... тръгнаха си само от Вилямс. Заради цигарите ставаме свидетели на какви ли не измислени стартове, а писти като Силвърстоун например може да бъдат дел-нати от календара :) Ето следващия сезон ще видим Гранд При на Турция, догодина живот и здраве и братушките може да се намъкнат някъде ... а до още 3-4 години, защо да не си пожелаем и ГП на Сливен :):):) Повярвай ми в тези страни винаги ще може да се рекламират цигари, ако не за друго то поне за Ф1! Не са една и две страните, в които се направи точно такова изключение с цел да не си изгубят ГП-то :) Абе малко се отплеснах, сори за което :) Дори и аз отказах цигарите, ама ме кефи например Феррарито как си пасва с Малборо :) А че хонда са започнали да вземат нещата в свои ръце - лошо няма. Те май бяха поставили ултиматум като се завърнаха, че до няколко години искат всичко (имам предвид титли) или ако не, по-добре изобщо да не започват да инвестират. Никой не би си дал парите току така за да направи някакъв посредствен отбор в Ф1. Ако БАР стане 100% хонда, той тогава няма да е вече БАР, а ще е Хонда, но въпросът е могат ли Хонда да си го позволят?! :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

мисля че това може да доведе само до по-големи успехи :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

И според мен новината е добра :blink: Щом Хонда са решили да инвестират в процент от БАР, значи със сигурност имат сериозни намерения за най-голямата битка на автомбилните технологии в света. А според мен имат и шанстове да са доста напред в класацията, както се и случва за сега! :(:D:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest F18 Hornet

Хубава новина-не ,че ме топли- :blink: -въшльо кат мен ,ама като F1 маняк съм много доволен :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

И още по темата:На 19 ноември компанията Хонда обяви, че купува 45% акции от отбора на БАР. 10% останаха притежание на Крег Полак, Адриан Нюи и Рик Горън, като само Полак обяви, че твърдо няма да продава акциите си. Договорката между концерна БАТ, който държи основния пакет акции, и Хонда е за изкупуването на акциите на Полак или чрез преговори, или по съдебен път.Кой ли накрая ще е с 50+1%?! :blabla::(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Spaz

И така отиваме към нов отбор в Ф1 - Хонда Верно че в момента БАТ имат 55% а хонда 45% но - цигарите бавно и постепено си тръгват от Ф1май и Деив Ричардс ще го няма догодина

Дам .. Дейвид Ричърдс се измъкна по пантофки след като върза Бътън за БАР. Сега той ще си остане като човекът качил БАР на второто място. Иначе рекламата на цигари щяла да бъде забранена в средата на следващата година за моторните спортове и токувиж Ferrari примерно започнат да рекламират дънки Marlboro ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Иначе рекламата на цигари щяла да бъде забранена в средата на следващата година за моторните спортове и токувиж Ferrari примерно започнат да рекламират дънки Marlboro ...

тцъ!Големите пари във Феррари вече ще ги наливат vodafone! :) Малко не познах за цигарите, ама май наистина много са притиснали Бърни щом е клекнал и той :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...