Jump to content
DjSprite

Ето я новата красавица

Recommended Posts

Само си мисля кога ли ще я прибереш най накрая в гаража си. Доста време издържа. Няма ли да се предаваш вече. :dry:Сори за Офтопика, но не издържах. :ranting:

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да се появи в Европа и я прибирам веднага аз ;)Жалко, че нямам гараж, ама ще измислим нещо.

Редактирано от stefanta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest WaveMastaa

ХвалЪ на тоз който си го купи това произведение на изкуството;) .....уууууух как обичам акорд;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


;) Извънземните нападат! ;)



*offtopic*

Винаги съм си мечтал за ре-производство на някои 'стари модели'
с известни иновации в тях като за 'стари модели' нямам предвид само
автомобили ами и GSM-и, телевизори и сумаси още други неща.
Ще бъде много яко да си видиш реноивирана някоя стара вещ пък то било и с нова цена ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iceman

На около $22 000 са по-ниските версии на Акорд Купе 2008, без много шукарийки. Ми то тука Сивика, дето е модел ... 2006 е доста повече ... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На някой друг да му прилича на скайлайн в лице ? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stancho

На някой друг да му прилича на скайлайн в лице ? :rolleyes:

а-хъ а-хъ :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да се появи в Европа и я прибирам веднага аз ;)Жалко, че нямам гараж, ама ще измислим нещо.

Малко ще те разочаровам, ама това надали ще се появи в Европа. Това е Американската версия, което пак не ти пречи да си я докараш от там де! ;)
Ясна ми е работата, ама нещо ме навява на мисълта, че ще се същото ще се появи и тук. Но това не е важно, другия или по-другия месец ще я натоварим на контейнера ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sharki

Само да се появи в Европа и я прибирам веднага аз ;) Жалко, че нямам гараж, ама ще измислим нещо.

Малко ще те разочаровам, ама това надали ще се появи в Европа. Това е Американската версия, което пак не ти пречи да си я докараш от там де! ;)
Ясна ми е работата, ама нещо ме навява на мисълта, че ще се същото ще се появи и тук. Но това не е важно, другия или по-другия месец ще я натоварим на контейнера ;)
Eвропейската версия няма да изглежда така.Днес по един шибан френски канал отразяваха автосалон и показаха акордеца 2008, който, обаче, се различава доста.P.S.: само да добавя, че не включвам и дума от френски, затова не пускам повече инфо. Редактирано от sharki

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...