Jump to content
voicerunner

Лампички за табло.

Recommended Posts

Имам изгоряли лампички на таблото (на скоростомера) на колата си. Тя е Хонда Сивик 6та ген. 98г. 1.4. Искам да ги сменя но проблема е, че не знам какви да си взема. :P Искам да си спестя 1 сваляне на таблото. Дали някой може да помогне? Благодаря ви в аванс!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам изгоряли лампички на таблото (на скоростомера) на колата си. Тя е Хонда Сивик 6та ген. 98г. 1.4. Искам да ги сменя но проблема е, че не знам какви да си взема. :P Искам да си спестя 1 сваляне на таблото. Дали някой може да помогне? Благодаря ви в аванс!

Аз лампичките ги разкарах - пробвай с светодиоди+съпротивления за да могат да работят на 12V.Само трябва да ги пилнеш отпред за да разсейват светлината,защото светят иначе в точка. Ползвай търсачката има темички в форума!Ако имаш проблеми свиркай!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам изгоряли лампички на таблото (на скоростомера) на колата си. Тя е Хонда Сивик 6та ген. 98г. 1.4. Искам да ги сменя но проблема е, че не знам какви да си взема. ;) Искам да си спестя 1 сваляне на таблото. Дали някой може да помогне? Благодаря ви в аванс!

да точно така вземи си диодни лампички как да ти ги обясня какви са., в пакетче по две са със обувчици са накрая и по едно ги продават ама зависи от продавача.ако това те ориентира успех.има ги навсякъде по авто аксесоарите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...