Jump to content
kollober

1.4is/90bhp;1.5/114bhp;1.6/105bhp;1.7/125bhp

Recommended Posts

искам да си купя хонда сивик след 2000г 6г,но колкото пове4е 4ета толкова по объркано ми става.най-разпространени в бг са 1.4is.а интериора на купето 1.7 пак е страхотен.кои са така наре4ените англи4анки.кой от вси4ки двигатели е най надежден,купета трудно се намират,докато 1.4 под път и над път,дори в 4ужбина.и каква е динамиката на 1.4 5 врати.не е ли малко слаб двигателя за такова купе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам 1.4is хеч '97 година. За купето с 5 врати не мога да ти кажа със сигурност, но за хеч си е нормална мощността стига да не искаш да се правиш на състезател де :) Та от тая гледна точка си мисля, че на купето може да му идват малко, но да кажат хора които разбират, аз говоря принципно само

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dimy

аз имам купе 1.6 105 коня и хеч 1.4 -90 коня , значи разликата е огромна най вече на изкачване :) 1.5 e в-тек би трябвало да върви повече от 2 те

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам купе 1.6 105 коня и хеч 1.4 -90 коня , значи разликата е огромна най вече на изкачване :rolleyes: 1.5 e в-тек би трябвало да върви повече от 2 те

1.5 в-тек си е икономичен и не е от най приятните по магистралата+пета скорост му е само за икономия...........има ряз но след 3500rpm и до към 140 км..........естествено нямаш проблем с изпреварванията но ако си свикнал с по спортни коли ще се разучароваш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...