Jump to content
Guest martyhonda

РАЛИ Затворен маршрут "Стара Загора"

Recommended Posts

Guest martyhonda

В неделя така и така си има седмична HONDA срещта,та поне да вземем да направим малко по сериозна организация около ралито!Даваите идеи мнения и препоръки!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivoboy_stz

Мен ми харесва идеята да се съберем повече фенове за ралито, ма като знам каква е лудница около ралито и ми се струва трудно постижимо! Не знам какво е ставало миналата година, обаче аз гледах точно срещу сервиз "Жигули". Вижда се обратния завой, както и процеса на спиране и ускоряване след него. Мисля че доста атрактивна част от трасето. Който иска да идва в гората :) Даже мисля да си взема столче за да му седна, само незнам как да стигна до там, Ивайло нали затварят отсечката по трасето, ти как се добираш до Метро?Марти може да се уговорим да ходим нататък заедно, да се качиш пак на кончертото :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми ние с Конова около 8-30 макс 8-45 минаваме , докато не са затворили и хоп на Метро... ако изтървем положението спирам някъде м/у блоковете на Самара и газ пеша към обратния завой ! Аз пак казвам ,ако искате чакаме се на метро в 8-30 ... пиеме шербети и после към трасето...кои където иска там да гледа...просто е ангажиращо за отделния индивид,шото всеки го кефи да зяпа на различно място ! А пък вечерта ше направим разбор на по биричка пред стадиона ! :)

 

Ето и малко инфо за участниците:

ШЕСТДЕСЕТ И ЧЕТИРИ са официалните заявки, които до този момент са пристигнали при организаторите на четвъртия старт от първенството на страната на писта. Това каза за RallyXpress Пенчо Стратиев (на снимката), шеф на старозагорския клон на СБА.

Тази събота и неделя е Стара Загора 2007, стартът с който след се подновява 92 дни се подновява борбата в шампионата на затворен маршрут.

Ето имената на пилотите (по реда на пристигането), които са подали заявки до момента: Георги Янакиев-мл. (Ситроен С2 Супер 1600, А6), Румен Дунев (Рено Клио Спорт Супер 1600, А6), Атанас Божилов (Хонда Сивик Тайп R, N3), Стоян Апостолов (Хонда Сивик Тайп R, N3), Николай Диков (Шкода Фабия), Светослав Ковачев (Фолксваген Голф, Х4), Тодор Дунев (Порше 996 Турбо, Х4), Милен Янакиев (Шкода Фабия), Момчил Петров (Опел Астра, Х3), Иван Шопов (Опел Корса, Х3), Пламен Пантелеев (Фолксваген Голф, Х3), Асен Захариев (Фолксвагет Голф, Х3), Пламен Рупчев (Фолксваген Голф, Х3), Таню Пенчев (ВАЗ 2105, Х1), Валери Илиев (ВАЗ 2105, Х2), Цветан Илиев (Хонда Сивик, Х2), Ивайло Петров (ВАЗ 2105, Х1), Росен Русев (ВАЗ 2105, Х1), Валери Петров (Пежо 106, N2), Димитър Генев (Пежо 106, N2), Емил Виденов (Шкода Фабия), Кирил Тодоров (Шкода Фабия), Йордан Батаклиев (Фолксваген Голф, Х4), Юлия Кънева (Дачия Логан, N2), Валентин Будинов (Форд Пума, А5), Иван Иванов (Ситроен Ксара, А7), Веселин Николов (ВАЗ 2105, Х2), Драгомир Друмчев (Пежо 106, Х1), Боян Марков (Форд Ескорт, Х4), Илия Бояджиев (ВАЗ 2105, Х3), Ивелин Митрев (Пежо 106, N2), Евгени Семерджиев (Мазда 232, Х4), Стефан Георгиев (Субару Импреза WRX, АCool, Костадин Пейчинов (Опел Астра, Х3), Пламен Атанасов (Фолксваген Голф, Х4), Пламен Петров (Опел Кадет, Х3), Галин Ямболов (ВАЗ 2101, Х3), Цветомир Русев (ВАЗ 2108, Х2), Николай Златков (Субару Импреза WRX), Теодор Тодоров (Шкода Фабия), Георги Караджов (Шкода Фабия), Марио Нушков (Шкода Фабия), Антон Мазурски (Шкода Октавия, А7), Дилян Кунчев (Фолксваген Голф, Х3), Христо Мешков (ВАЗ 21013, Х2), Симеон Кандаров (Фолксваген Голф, Х4), Валентин Павлов (Фолксваген Голф, Х2), Николай Неделчев (Опел Тигра, Х3), Тодор В. Тодоров (Фолксваген Голф, Х3), Илия Царски (Мицубиши Лансър Ево 9, N4), Красимир Кандиларов (Дайхацу Чарад, Х1), Боян Гетов (ФИАТ Палио, Х2), Симеон Монев (Фолксваген Голф, Х3), Димитър Маджаров (Опел Корса, Х2), Иван Иванов (Пежо 106, Х2), Красен Желев (Шкода Фабия), Милен Узунов (Тойота Корола, Х3), Симеон Димитров (ВАЗ 2105, Х3), Костадин Щерев (Субару Импреза WRX

 

източник - > http://forum.rally-club.net/viewtopic.php?...sc&start=15

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Ивоооооо я се стегни малко и ми кажи със сигурност от колко са тренировките и в събота очаквай обаждане в неделя също :) гледам бати Цецо е там, бачо Илия Царски и той Дуневи ще бъде интерсничко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооо ти са появи ве мой...Ефкофците ше пързалят ли ?!

На ти програмка и те чакам около трасето да се осмърдяваме на феродо и бенц ! ;)

 

Програмата за Стара Загора 2007:

Събота, 15 септември: от 9.30 до 12.30 ч – технически преглед и административна проверка на площада пред кметството; от 13.30 ч – начало на тренировките за местата в стартовата решетка;

Неделя, 16 септември: 10 ч - откриване на четвъртия кръг от първенството на България на затворен маршрут; 10.30 ч – старт на първата серия.

Редактирано от Road®aceR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля ,че се получи добро състезание с доста атракции...особенно се забавлявах с Щерев младши и желанието му да "изтърбуши" Шкодето , което издържа стоически на напъна ! :cool: Лично аз се изкефих на Цецо Илиев/точен както винаги/...Дунев с Клиото/ могу бега/ .. Панчугов ... учудващо Божилов с Type R-ра не стартира втория ден :lol:...абе нема кво да дрънкам повече !Който видял-видял ...който не е ..да гледа ТУК ! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а кво направи оназ грозната 6генерация с пластмасовите прозорци?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бати Цецо (6-та синя) първи в клас хобикар до 1600 следван от Пънчугов (ваз 2101)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а кво направи оназ грозната 6генерация с пластмасовите прозорци?

...А ти къде беше бе човек ??? :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ZERO

а кво направи оназ грозната 6генерация с пластмасовите прозорци?

...А ти къде беше бе човек ??? :lol:
в града бях и ги зяпах колите в центъра като бяха паркирани, но на ралито не успях да отида. :Pвидяхме се с някои колеги ама не съм сигурен кои бяха :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...