Jump to content
pesho2

Неизвестен бутон

Recommended Posts

Като сваля жабката докато да падне на моята шестица, зад нея се вижда нещо като бутон, вертикално разположен, вляво от нея. Какво е то? Пак зад жабката има етикет с надпис "Valeo climate control" - това какво е, като нямам климатик?П.П. Пробвам да кача снимките, но нещо не се получава-пита ме за URL, а те са на десктопа и не знам как се изписва адреса им.Хайде, че стана много дълго.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nicki

Като сваля жабката докато да падне на моята шестица, зад нея се вижда нещо като бутон, вертикално разположен, вляво от нея. Какво е то? Пак зад жабката има етикет с надпис "Valeo climate control" - това какво е, като нямам климатик?П.П. Пробвам да кача снимките, но нещо не се получава-пита ме за URL, а те са на десктопа и не знам как се изписва адреса им.Хайде, че стана много дълго.

Когато се отворят въздушните възглавници при катастрофа, автоматично се спира подаването на горивото.Колата върти но не пали.Единствения начин да я запалиш е да натиснеш този ключ за който ти питаш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак зад жабката има етикет с надпис "Valeo climate control" - това какво е, като нямам климатик?П.П. Пробвам да кача снимките, но нещо не се получава-пита ме за URL, а те са на десктопа и не знам как се изписва адреса им.Хайде, че стана много дълго.

Колеги, благодаря ви за отговорите. А какъв е този "Valeo climate control" ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

това е управлението на парното. Нищо че нямаш климатик пак е климат контрол....

Редактирано от manniakk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...