Jump to content
ecs

сивик 5г

Recommended Posts

направо на вапроса скоро си я купих километража ту работи както показва скороста и кат каже нема да бачкам ;) и ни скорост ни пробег километри пред. собственик така е вкарал от германия но на мен ми са струва че са барали километрите и за това е така ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж дали ти идва захранване до таблото. щото му трябва ток за да разботи и може да се губи някъде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AMD

Свали таблото и виж отзад на пътечките пише къде трябва да има + и къде - Провери също така винтовете които държат скоростомера дали са стегнати хубаво ако не са може да не прави добре контакт

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свали таблото и виж отзад на пътечките пише къде трябва да има + и къде - Провери също така винтовете които държат скоростомера дали са стегнати хубаво ако не са може да не прави добре контакт

мерси и за този савет такмо гледах раздела с свалянето на тавлото има снимки за което много благодаря на човека които се занимавал да окаже садеиствие ама се плаша ;) много ракачанееее;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако стрелките не ти се движат , значи има проблем с тоците по таблото. ако нещо се базика брояча , значи някой е пипал преди ти да се качиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stan4o

Няма смисъл да разглабяш табла и.т.н. просто отиди някъде, кадето знаят какво правят! До колкото разбирам проблема е само във километража не всички уреди. Та аз имах подобен проблем изчетох доста напиши в google Vehicle Speed Sensor (VSS). И чека ти светва като използваш "двигателна спирачка"... Не си написал от каде си! Ако си от София отиди при Омбре /има и бонус този тип ремонти ги правят в събота:)/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...