Jump to content
sharki

Отопление на задното стъкло

Recommended Posts

Здравейте,извинете за въпроса, но...откъде се включва и изключва отоплението на задното стъкло? ;) В моята любима "шестичка" не виждам никакъв бутон/ключ за това, а реотани на стъклото имам.Единственото нещо, което е свързано с отопление на стъкло е бутонът на климатика за насочване на струята към предното такова. ;) Нещо и аз, както и стъклото, не стоплям какво става...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега по принцип се намира горе в дясно на централната ти конзола и е трудно да не го забележиш .... освен ако верно го няма. По принцип тези "ъгли" на конзолата се махат и под десния трябва да имаш конектор и за този конектор се слага тъкъв "ъгъл" на който има бутон

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега по принцип се намира горе в дясно на централната ти конзола и е трудно да не го забележиш .... освен ако верно го няма. По принцип тези "ъгли" на конзолата се махат и под десния трябва да имаш конектор и за този конектор се слага тъкъв "ъгъл" на който има бутон

Мерси, баце, ще видя какво мога да направя по въпроса. Поне вече имам идея ;) Редактирано от sharki

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето снимка, за по-ясна представа. Както каза колегата - горе в дясно! Даже не мисля, че има вариант да липсва това ... ама пък - кой знае ... ;)

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варианта да няма такъв бутон и толкова колкото да няма копче за фаровете... Стандартно оборудване ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sharki

Вече всичко е наред :)

 

Отне ми ... точно 3 дена :rolleyes: Абе, честно казано, просто извадих голям късмет, ама вече си имам работещ бутон :cool:

 

Конзолката горе е с малко по-различна пластмаса, ... не е само до телефона, с който снимах.

Ама не ми дреме... малко лъсната с препаратче и свети :)

 

 

Преди:

 

Публикувано изображение

 

След скромната интервенция на роднинския екип:

 

Публикувано изображение

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Благодаря на всички за инфото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варианта да няма такъв бутон и толкова колкото да няма копче за фаровете... Стандартно оборудване :cool:

Хехе, като каза фарове... лесно можем да се хванем на бас, че нямам и индикатор на таблото за включени фарове, а само за дълги светлини...Както и такава за бензина :)Да не говорим, че като купих моята и я постнах във форума имаше въпроси: ама ... ъъъ.. що ти е различно H-то на маската отпред? :)Важното е да е Хонда, пък ако нещо й липсва... като стрът-барове, например :rolleyes: , ще слагам :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...