Jump to content
nicki

Метанова уредба

Recommended Posts

Абе нали ви казах метана е истината, питайте колегите преди седмица на полиго мойта баба как се врътка на метан :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм решил другата седмица да слагам метан , че с тоя бензин на 2.30 :help: малко сравнение сега съм по изпити и патувъм Самоков- НБУ/Сф овча купел/ доста често, та парадокса е следния патуваме с едно приятелче с пежо 406 в6 3л агрегат 200 коня на метан щото е безпари , за пробег от около 140 км изгаря 9лв метан , а аз с мойта хонда 1.6 105 коня се вписвъм в 30лв бензин за същия маршруд и остава още за около 20-тина км бензинец :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MAD DOG

Май волю неволю и аз натам вървя.Живот и здраве до края на годината ще се преместя да живея извън града,което значи стабилен пробег всеки месец.А при тия цени на бензина... :unsure: ...и тия неадекватни заплати....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stefan Milev

Така е колеги, но как стоят нещата с метан-станциите? Има ли ги по на честичко, както са за газта? Аз само за това си лепнах газ, а не метан. И как се решава проблема с тежката бутилка? Не се ли скапва много окачването?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, относно метан станциите няма какво да се плашиш може да обиколиш почти цяла България само на метан, миналата седмица ходих до София и обратно за 50лв, извиняай какво искаш повече ? Автобуса е 54 в двете посоки. Относно окачването отзад на мен ми разби два тампона, ама те си бяха трягнали още преди да сложа метана. За 6 месеца съм минал над 20000км така че съм си избил пари и за нова кола от раазликата с бензина, няма нужда от подсилване една бутила тейи 60 кила груго, а резервоара ти пълен колко тежи ? Все пак в тая кола има багажник за да се товари... Та така метанае истината, само един косур има, заради тоя метан бас тубата ми е на задната седлака :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов рекорд при мен 12лв - 270км . Метанеца кърти ли кърти. :P

Редактирано от Mr.Stefanov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пестенето от алтернативните горива е илюзия.не питай старило питай ПАТИЛО!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...