Jump to content
traiansk8

Смяна ня консумативи?

Recommended Posts

Здрасти, от 1 седм съм горд притежател на хонда и съм много впечатлен от нея, но вече се сблъсквам с трудността да се намерят части. Искам да сменя консумативите на моята Honda Civic 2002 1.7 Ctdi - ремък, ролки, въздушен филтър, маслен филтър и масло, но никъде в София не можах да намеря за моя уникат. Само в бултрако казаха че могат да доставят, но трябва да чакам и само консумативите без маслото изизат 425лв. Затова моля за помощ. Всеки който има този уникат ако може да ми пише къде си обслужва колата, колко му струва и тн. Вобще ще се радвм ако някои успее да ми помогне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OMBRE - потърси координатите в търсачката. А ако и той ги няма, колегата PRELUDE внася части за всякакви уникати от всички години на хУнда :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, от 1 седм съм горд притежател на хонда и съм много впечатлен от нея, но вече се сблъсквам с трудността да се намерят части. Искам да сменя консумативите на моята Honda Civic 2002 1.7 Ctdi - ремък, ролки, въздушен филтър, маслен филтър и масло, но никъде в София не можах да намеря за моя уникат. Само в бултрако казаха че могат да доставят, но трябва да чакам и само консумативите без маслото изизат 425лв. Затова моля за помощ. Всеки който има този уникат ако може да ми пише къде си обслужва колата, колко му струва и тн. Вобще ще се радвм ако някои успее да ми помогне.

Намерих цени за следните консумативи :- маслен филтър = 13 лв- въздушен филтър = 77 лв - малко е чудат този филтър , но май е само за този модел и затова е скъп ( имам и снимка )- филтъра за купето ( въздуха който влиза в купето ) = 27 лв- горивен филтър = 24 лв- агренажен ремък = 75 лв.ролки не намерих , поне за сега.Ако представлява интерес - пиши ми на е-мейла : adventurecarbg@abv.bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих цени за следните консумативи :- маслен филтър = 13 лв- въздушен филтър = 77 лв - малко е чудат този филтър , но май е само за този модел и затова е скъп ( имам и снимка )- филтъра за купето ( въздуха който влиза в купето ) = 27 лв- горивен филтър = 24 лв- агренажен ремък = 75 лв.ролки не намерих , поне за сега.Ако представлява интерес - пиши ми на е-мейла : adventurecarbg@abv.bg

Мерси за предложените цени. Един колега ми каза един магазин който ще проверя първо. Ако не намеря необходимото, ще се свържа с теб. Май ролките ще се окажат най трудни за намиране така че ако намериш нцени и за тях, пиши. Ето и информацията която ми даде колегата MAKS:Магазин "ТЕХ КО" на ул. Козлодуй №6, тел. 931 60 55Маслен филтър- 15 лвВъздушен- 30 лвМасло- Мотул 10W40.. 1l- 15лвГоривен- 38 лвРемък Гейтс- 60 лв май, но несъм сигуренРолки-(незнам в този магазин ги няма)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...