Jump to content
HONDA

Civic Nation в БГ

Recommended Posts

Guest HONDA

Еми явно няма да помогне никой....трябва сами да си го направиме... :) ... аз викам да почваме с предложения за място,начин,време,въобще осъществяване на проекта ни :D....чакат се предложения ако няма аз ще измисля нещо :blink: да видиме кой кога може,кога е свободен и т.н. ......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, аз събота и неделя съм в София така, че ако се измисли нещо за тогава ме бройте и мен :blink: Стига и бате Емо да е свършил с колицата ми де :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest REDPOWER

Пичове, аз събота и неделя съм в София така, че ако се измисли нещо за тогава ме бройте и мен :blink: Стига и бате Емо да е свършил с колицата ми де :)

А и ти доживя най накрая.Що не звъннете по един тел.да се видим тъкмо да погледнем и бегачката :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре веееее аре да го направиме аз съм със сиигурност с наи гадния сивик ама искам да стане това реално.Предлагам някои да пусне преброяване кои би у4аствал и ако се сабереме пове4е от 20 или 25 4овека д го направиме в по кусните 4асове :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте първо дата, час и място да измислим и после да се броим :) аз съм за ... когато и където да е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dakata

Извинявай, но от личен опит знам че е по-добре да се каже една дата.... и всички да се съобразяват с нея.Иначе всеки дърпа към него :) Според мен по-добре да кажем някоя "далечна" дата така че всеки да може да се нагоди спрямо нея, след което да направим анкетка и да се запишем.Аз съм първи в списъка !!!! :):cool:Така че кажи една дата... това все пак ще е отправна точка ! :)

Редактирано от Dakata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, събратя :) :) ....искам да ви помоля за предложения за дата на Honda Nation. Дайте свойте предложения , ние ще направим анкета и мисля че така ще изберем най-подходящата дата.П.С. Нека датата е поне 2-3 седмици напред най-малко :) за да може да се подготвим подобаващо :)И молба към всички които могат да осигурят камери да пишат на мен и honda за да уточним нещата за клипчетата :)

Редактирано от Dakata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми незнам какво толко е важна тая дата,ама като е така хайде да е 14 октомври примерно.неделя е и мисля,че става ;) вие преценете и кажете ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, аз събота и неделя съм в София така, че ако се измисли нещо за тогава ме бройте и мен ;) Стига и бате Емо да е свършил с колицата ми де ;)

А и ти доживя най накрая.Що не звъннете по един тел.да се видим тъкмо да погледнем и бегачката ;)
Моето идване се отлага за датите 22-ри и 23-ти септември. Ако измислите нещо за тогава, може и аз да се включа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...