Jump to content
ivaivalito

Ароматизатор

Recommended Posts

Кой с какво си вмирисва колата аз залагам на Амби Пур ама той действа само ако бачка климата или парното .Борчето пък е непостоянно а Консервените кутии нещо не знам къде да ги сложа.Кой от кое е най доволен .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой с какво си вмирисва колата аз залагам на Амби Пур ама той действа само ако бачка климата или парното .Борчето пък е непостоянно а Консервените кутии нещо не знам къде да ги сложа.Кой от кое е най доволен .

от опит знам, че консервата трябва да я сложиш някъде ниско, за да не я пече слънцето. Иначе се скапва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой с какво си вмирисва колата аз залагам на Амби Пур ама той действа само ако бачка климата или парното .Борчето пък е непостоянно а Консервените кутии нещо не знам къде да ги сложа.Кой от кое е най доволен .

+1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с така наречените "консерви" на turtle wax (зелен - lime) - нямат грешка в продължение на близо 1 месец.Доволен съм ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не тръгвам на път без моя "Амби Пур КАР ;) бива го...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой с какво си вмирисва колата аз залагам на Амби Пур ама той действа само ако бачка климата или парното .Борчето пък е непостоянно а Консервените кутии нещо не знам къде да ги сложа.Кой от кое е най доволен .

Аз съм с AirWick и съм доволен, както от аромата, така и от цената. А тя е доста по-ниска от тази на Амби Пур. ;) Редактирано от sharki

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с AirWick и съм доволен

..."синия аромат" е жесток ... ползвам го от 3г......само че го ментосаха нещо и месец не мога да изкарам вече ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Arexons - цялата гама от ароматизатори за автомобила е много добра, но малко трудно се намират

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз бях с такъв turtle wax (зелен - lime) обаче свърши, неможах да си намеря и сега имам някаква портокалова консерва, която мирише доста приятно без да съм я отваряла напълно :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нали съм работил в парфюмерия, така че Амби Пур пълен с D&G дамско. :P Мирише на сапунче.

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм фен на Амби Пур и по-специално на Voyage! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...