Jump to content
Guest The Power of RR

Хонда на лизинг ?

Recommended Posts

Guest The Power of RR

Мисля да си купя кола, но понеже нямам парите на куп ,дали има лизингова къща в която да се продават Хонди на старо ? Най вече ме интересува Хонда Дел Сол. Мерси предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Не съм изцяло запознат,но мисля че ако говориш с лизингова компяния да купи някоя стара Хонда и след това да я изплащаш към тях , може и да стане.Стига лизинговата компания да има интерес и най-вече да провежда такава политика :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

приятелю аз ги мислех същите работи и установих че единствения начин за лизинг/кредит е да получаваш бая заплата и при това да имаш документи с които да я докажеш......така и не намерих вариант за такава покупка, но ако всепак измислиш нещо свиркай. Не си сам в това търсене.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mind_Control

А защо просто не изтеглите кредит от банка някоя? Кви са тия лизингови къщи и чудесии. Сега всяка банка отпуска кредити, така се прави навсякъде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Кур отпускат банките, има ебати кривите изисквания навсякъде. Ако не си дългогодишен роб на някоя фирма, гориш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Вик, мноо си прав, ама аз като съм безсрочен роб на дадена фирма........ пак същото :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Jp-

Е да малко са дървени условията, ама какво да се прави :) Вижте тук:pfu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Я, мерси това не го бях виждал, само дано не се налага пак да представям невъзможни документи...... като разбера подробности ще пиша

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest The_fastest

"Лизингова компания" АД не искат никакви доказателства за доходи....Има само един проблем - не знам дали работят с коли втора употреба! Иначе Пощенска Банка имат такава практика ( за втората употреба говоря ). П.С. По въпроса за лизинг или заем....НАВСЯКАДЕ по света и извън него, ако има възможност за лизинг, използват този вариант. И това е така защото лихвите по лизинга са по-малки от тези при заемите ( жилищни, потребителски и т.н. има и студентски заеми - справка ДСК).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko

За втора употреба на лизинг може да се поинтересуваш в СофАвто или другите по-големи автокъщи в софия. Бях чул че при тях има някаква такава схема...http://www.sofauto.bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...