Jump to content
Guest Demon

Honda Civic Сoupees 1.7vtec

Recommended Posts

Guest Demon

Вижте какво намерих в мобиле.бг:

 

Honda Civic СoupeES 1.7VTEC

 

За Хонда с такъв двигател, никога не съм чувал или виждал. Дали не става въпрос за грешка? Ако не и някой е на ясно, дайте информация за двигателя :) Пише, че е 130 к.с. Къде ги правят тези Хонди, дизайнът е доста добър, сигурно и интерйора е супер ;) Абе каквато и информация да има някой по въпросът, ще ми е интересно да прочета.

 

Обява в mobile.bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Оочти съм сигурен, че има такъв мотор...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Не е грешка!Има такива мотори 1.7 SOHC VTEC във варианти 120 и 125 конски сили (но НЕ и 130, както пише в обявата :) ), слагат се на Civic 7-a gen. COUPE (именно това от обявата е такова, само че е ПРЕДИ фейслифта, т.е. произвеждано е от 2000-ата до 2003-а година включително; от 2004-а година има фейслифт - предните фарове, капак, броня са коренно различни на дизайн), слага се също и на модела Stream, a по всичко личи че и на новата FR-V ще се слага такъв двигател ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Благодаря ADH! ;) Абе вече трябва да ти кажа, че въобще не ме изненадваш ;) Като видях колата, супер много ме впечатли и ми се искаше да разбера повече за нея. А още докато писах тук в клуба въпросът си, си помислих, че ти имаш отговор на него :) За което ЕВАЛА!Абе седи си някой от нас и си рови. Вижда Хонда за която никой не е чувал почти. Някаква изровена от някоя точка на света, дето и гарга не каца както се казва и ти знаеш за какво става въпрос и можеш да обясниш. Какво друго мога да кажа, освен че ти от одавна си спечелил уважението ми като модератор на клубът и истински фен на марката ;) Жив и здрав и все така за в бъдеще ;) Поздрави! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

НЕ беше нужно.Мерси все пак :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...