Jump to content
Guest igmhonda

ламда сонда

Recommended Posts

Guest igmhonda

Здравейте пичове,значи колата е Сивик5 D15B2 мотор,преди известно време започна да прекъсва при подаване на газ след смяна на предавките.след като са ми сменени свещи,филтри и т.н.реших да опитам нещо:откачих буксата на ламбда сондата и ефекта беше следния/на 90% придърпването изчезна,но след около 1-2км светна оранжевата лампа на таблото,колата стана можеби малко по тромава/след това пак си включих буксата.значи да поясна че това става при загрял двигател.А сега следват и няколко въпроса:1. мога ли и ако да,колко време с изключена букса на сондата2. опасно ли е като свети чека на таблото3. мога ли на 100% да съм сигурен че е отишла сондата4. дали ще вдигне много разхода с изключена ламбдаизвинявам се ако съм забравил нещо като информация да напиша или ако има вече същата тема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Да2. Не ама ...3. Не4. Да. Поне с 2 литра :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Да2. Не ама ...3. Не4. Да. Поне с 2 литра :cool:

мерси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте пичове,значи колата е Сивик5 D15B2 мотор,преди известно време започна да прекъсва при подаване на газ след смяна на предавките.

Колега, я кажи дали при теб проблемът не е същият, като при мен:http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=11251Аз още не съм го оправил, само знам ,че е свързан с ламбда сондата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest igmhonda

Здравейте пичове,значи колата е Сивик5 D15B2 мотор,преди известно време започна да прекъсва при подаване на газ след смяна на предавките.

Колега, я кажи дали при теб проблемът не е същият, като при мен:http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=11251Аз още не съм го оправил, само знам ,че е свързан с ламбда сондата.
не колега не е така при мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...