Jump to content
Guest gax

Впечатления за "Фобос"?

Recommended Posts

Guest gax

Колеги, попаднах на този сайт http://www.fobos-bg.com/. Фирмата е от Плевен и имат монтаж и на хонди. Бих искал, ако някой има впечатление за газовия им инжекцион да сподели как се държат Хондите. Нищо чудно там да работи и някой съклубар :-)Цената е доста прилична

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина полезна връзкаБлагодаря ти, 100NX Golf Destroyer! В интерес на истината разбрах за тези газови от форума на РЕНО - но това е допълнителна инфоИсках да имам мнение от Хондаджии все пак-доколкото виждам и самата фирма производител се опитва да бъде нещо като представител на Хонда \макар и "Under construction"\А и в сайта има снимки от монтажи на Сивик, Акорд и CR-V...мислех си, че някой от тях може да чете форума...

Редактирано от gax

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля да монтирам в Пловдив. Все пак съм от Пазарджик и Плевен ми е малко далечко. :( Въпроса не е за сервиза, а за Газовия Инжекцион "Фобос", който предлага тази фирма. Все пак благодаря за мнението!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

странно :lol: тея в нисан форума са доволни и от сервиза в Плевен и в Бургас.дали има мнения за техния сервиз в София - един познат се точи на газов инжекцион за Пежо, та е убаво да споделите нещо ако има инфо

Редактирано от vesko_m

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...